Kızlar bi baksanız lütfen ?

Elif Esilya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
110
51
26
Adetime 4. Gün var
Az önce son ovulasyon testi mi kullandım bu şekilde çıktı sizce gebelik varmı? Gebeliğini böyle öğrenenler var mı

Eklentiler

• IMG_5170.jpeg
    IMG_5170.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 59
Ovulsyon testi ile gebelik var ya da yok demek sağlıklı değil. Gebelik var ise koyu çıktığı söyleniyor ama benim bu ay adet günümde pik çıktı. Yani koyu çıksa da gebe olmayabilirsiniz. Adetiniz geçerse test yapın o şekilde emin olun bence

Adetime 4. Gün var
Az önce son ovulasyon testi mi kullandım bu şekilde çıktı sizce gebelik varmı? Gebeliğini böyle öğrenenler var mı
Seni umitlendirmek istemem ama benimki böyleydi üstelik adetim biteli 4 -5 gün olmuştu. Silik çıkmıştı çizgi insAllah guzel haberler alırsın :))

Ovulsyon testi ile gebelik var ya da yok demek sağlıklı değil. Gebelik var ise koyu çıktığı söyleniyor ama benim bu ay adet günümde pik çıktı. Yani koyu çıksa da gebe olmayabilirsiniz. Adetiniz geçerse test yapın o şekilde emin olun bence
4gun kaldı insan sabırsızlanıyor :) aynen olmadı o şekilde deneyeceğiz

Ayy insallah canım son testimdi kullandım :))
Ekstra kasık sancısı eşlik ediyordu ve işin ilginç tarafı HCG dediğimiz hormon kanda bazen firlamadigi için testlerde de cikmayabiliyomus. Hamilelik testini adetten önce yaptım çıkmadı bir şey hastanede de kan vermiştim. Ama regli bitti sancım yüzünden gittiğimde kan aldılar ve 1 aylık gebesin dendi :) herşeye hazırlıklı olun. Hayırlı olsun hakkınızda şimdi 2. İstiyoruz 20 aylık kızım .

Ekstra kasık sancısı eşlik ediyordu ve işin ilginç tarafı HCG dediğimiz hormon kanda bazen firlamadigi için testlerde de cikmayabiliyomus. Hamilelik testini adetten önce yaptım çıkmadı bir şey hastanede de kan vermiştim. Ama regli bitti sancım yüzünden gittiğimde kan aldılar ve 1 aylık gebesin dendi :) herşeye hazırlıklı olun. Hayırlı olsun hakkınızda şimdi 2. İstiyoruz 20 aylık kızım .
Regliniz bittikten sonra mı hamile olduğunuzu öğrendiniz??

Canım benim de kasik ağrılarım çok var sol tarafım adeta kesik ağrısı gibi :) halsizlik uykusuzluk meme ucu hassasiyeti akıntı hepsi var bu akşam da baş donmem başladı insallah vardır :)) yoksa da sağlık olsun Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏🏻

Canım benim de kasik ağrılarım çok var sol tarafım adeta kesik ağrısı gibi :) halsizlik uykusuzluk meme ucu hassasiyeti akıntı hepsi var bu akşam da baş donmem başladı insallah vardır :)) yoksa da sağlık olsun Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏🏻
Ayyyy insAllah vardır. Bu saydiklarin ne yazikki adet öncesi de olabiliyor. Hattaaa yumurtlama doneminde de oluyor o yüzden kafalar karışıyor ama benim bariz şekilde şiddetli bir kasık sancım vardı ve ilk olarak goguslerimde benekler oluşmuştu

Evetttttt. Gebelik planladığımız için eşimle doktor kontörüde olduğu için sürekli biz belli aralıklarda testler yapıyorduk benimkisi geç döllenme dediğim durum olmus.
Çok ilginç yaa. Peki regliniz nasıldı normal regl gibi mi? Benim reglim çok kısa sürdü bazen şüpheye düşüyorum

Çok ilginç yaa. Peki regliniz nasıldı normal regl gibi mi? Benim reglim çok kısa sürdü bazen şüpheye düşüyorum
5 gün benim kanamam sürüyor ve o dönemde de 5 gün sürdü. Acile gittiğim Dr inanmadı imkansız dedi. Ama aile faktorlerimiz var herkeste olan. Benim annem bana hamile iken 9 ay boyunca adet görmüş bu faktörden bahsettiğim de Dr hemen test istedi ve gebelik olduğunu gördük.

X