kizlar bi bakarmisiniz bebegimin cinsiyeti????

11Agust

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
358
4
...............................................................................................................

Son düzenleme:
valla cnm ben 6+4 günlük hamileyim fazla anlamam ama sanki gördüğüm şey pipi gibi:1rolleyes:
boşver herşeyden önemlisi sağlıklı ve hayırlı olsun cnm...

tesekkur ederim anlayisin icin cnm benimm
allah saglikla aldirsin bebegini insallahh

canım aynı fotosan bende de var hayatım hemde 12 haftalıkken :) evet canım seninde kesinlikle erkek.allahım sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin tabi herşeyden önce.....

13.haftada iyi ogrenmisin ama bence kesin hazirlama kendini,cunku yanilma payi yuksek...ilerleyen haftalarinda kesinlesir..Allah gonlundekini versin arkadasim..

kesin erkek görünüyor, benimki de böyle poz vermişti:)
sağlıkla kucağına alman dileğiyle

13.haftada iyi ogrenmisin ama bence kesin hazirlama kendini,cunku yanilma payi yuksek...ilerleyen haftalarinda kesinlesir..Allah gonlundekini versin arkadasim..

canım senin belli oldu mu peki göstermiyo diyodun da ben hala öğrenemedim doğumda çıkcak

pek anlamam canım ama inşallah oğlun olur bir kızın varmış...
Allah gönlüne göre versin...

doktor daha ii bilir burdaki kızlar nerden bilsin doktoruna inan sen ben bilmem mesela ultrason resmi yorumlamayı

ben 11 haftalıkken benimki de aynen böyle görünüyordu doktor erkek gibi görünüyor dedi ama kesin birşey söylemek istemedi şu anda kesinleşti erkek olduğu bence de erkek gibi görünüyor ama bence kendini kesin birşeye alıştırma çünkü değişirse çok canın sıkılır

ben anlamam da çok duygulanıyorum minicik bebiş görünce. Allah analı babalı büyütsün. umarım bi doktor çıkar da yorumlar.

kizlar hepiniz cok iyisiniz
allah razi olsunnn bende erkek gibi hissettimm ama bu haftaya gore pipisi cok buyuk degilmii???
birde kordon olabilirmi merakim bu yuzdendi
iki fotosu var ikisindede cikintisi vardii
kendimi kaptirmak istemiyorum
insallah dr um yanilmamistirr hic bir yuzdelik pay vermedii
13 haftallikken kalp atis hizi 173 idi buna gore yorum nedir acepp ????
herkese tesekkur ederim cok iyisinizz:))))

kizlar hepiniz cok iyisiniz
allah razi olsunnn bende erkek gibi hissettimm ama bu haftaya gore pipisi cok buyuk degilmii???
birde kordon olabilirmi merakim bu yuzdendi
iki fotosu var ikisindede cikintisi vardii
kendimi kaptirmak istemiyorum
insallah dr um yanilmamistirr hic bir yuzdelik pay vermedii
13 haftallikken kalp atis hizi 173 idi buna gore yorum nedir acepp ????
herkese tesekkur ederim cok iyisinizz:))))

kordon olduğunu zannetmiyorum benimkinin pipisi bundan da büyüktü bacakları çok ince olduğu için çok büyük gibi görünüyor ben de kordon mu acaba diye çok şüpheye düştüm ama artık teknoloji çok net görmemizi sağlıtyor eskisi gibi kordon karışması falan çok sık yaşanan şeyler değil yalnız tek sıkıntı organlar henüz oluşumunu tamamlamadığı için o görüntü değişebilir bir dahaki kontrolünde ortaya çıkar erkekler çabuk belli oluyor zaten eğer erkekse

tatlım resimde ki çıkıntıdan bahsediyorsan benim kızımdada vardı:roflol: o çıkıntı ama kız
Allah gönlüne göre versin güzel arkadaşım ne diliyorsan o olsun tabi ama dr erkek gibi dediyse erkektir erkek bebeklerde yanılma payı çok az oluyor a.s.

O çıkıntı pipi değil bence testisleri
Pipisi o kadar büyük değildir :)))))))))

Benim oğlumda doktorum 12 haftalık iken %100 erkek demişti ve yanılmadı
Allah bilir tabiki ama bence de erkek bebeğiniz

O çıkıntı pipi değil bence testisleri
Pipisi o kadar büyük değildir :roflol::roflol:sırnaşık şey

Benim oğlumda doktorum 12 haftalık iken %100 erkek demişti ve yanılmadı
Allah bilir tabiki ama bence de erkek bebeğiniz

kız ALLAH iyiliginizi versin.oradaki ortadaki şeyi diyosunuz dimi.o kadar büyük pipi olacagını düşünmüyorum.ALLAH bilir.burada kesin erkek deyip de arkadasımızı yanıltmayalım bence.doktor bile bazen zor anlıyor.hayırlısı olsun da.ALLAH gölüne göre versin.

X