kızlar bi bakarmısınız b-hcg oranıma

kızlar ben çok salağım canım çok fena nar suyu istedi eşim aldı geldi sonra baktım nette düşüğe sebep oluyormuş moralim çok bozuldu içtime pişman oldum bolca su istiyorum akıntımda kahverengiye dönüyo yerleşşiyomu acaba ne yaptım ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım moralini bozma inşallah bebeğin sana sıkısıkıya tutunmuştur.kendini üzme olumlu düşün olumlu olsun.nar ve maydanozu bende duymuştum.ama kafana takma çok etkilenmeyesin.

canım bebeğinin doğmasını Rabbim nasip etmişse ne olusa olsun doğar sen böle şeylerle canını sıkma Allaha dua et insanlar ne agırlıklar kaldırıyor düşmüyor ama bazen bi ayagı takılıyor bebek gidiyor bunlar Allah tarafından sen sürekli dua et ve tadını cıkar hayırlısı olsun canım:KK34:

canım moralini bozma inşallah bebeğin sana sıkısıkıya tutunmuştur.kendini üzme olumlu düşün olumlu olsun.nar ve maydanozu bende duymuştum.ama kafana takma çok etkilenmeyesin.

sağolasın canım inan çok korktum bide akıntım kahveye dönünce şimdi gene normale döndü ama o kadar çok canım istemişki azıma şapırtada şapırtada içmişim haklısın bozmucam moralimi sağolasın canım

canım bebeğinin doğmasını Rabbim nasip etmişse ne olusa olsun doğar sen böle şeylerle canını sıkma Allaha dua et insanlar ne agırlıklar kaldırıyor düşmüyor ama bazen bi ayagı takılıyor bebek gidiyor bunlar Allah tarafından sen sürekli dua et ve tadını cıkar hayırlısı olsun canım:KK34:

haklısın canım dediğin çok doğru çok evhamlı bi yapıya sahibim zaten bunu okuyunca nette elim ayağım titresi resmen ama şimdi iyiyim sizlerin sayesinde Allah razı olsun hepinizden destekleriniz için

kızlar bebeğim gitti banada 2 günlük sevinçle yaşamak kaldı...........

Canımm herşeyde bi hayır vardır.. Tatlım en azından çocuğun oluyor,bunu gördün,şükret tatlım hiç olmayabilirdi de.. İnş bidaha olur,Mevlam sana tekrar bebiş nasip etsin canım benimmm..

Canımm herşeyde bi hayır vardır.. Tatlım en azından çocuğun oluyor,bunu gördün,şükret tatlım hiç olmayabilirdi de.. İnş bidaha olur,Mevlam sana tekrar bebiş nasip etsin canım benimmm..

sağol canım ama işte elimde değil aklıma geliyo akşama kadar hastanelerde uğraştık bugün çok üzgünümne diyeyimki çok sağolasın canım çok sağol.

Canım benim çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda sağlıkla yeniden bebişine kavuşursun :KK71: En azından hamile kalabildiğini düşünüp kendini teselli edebilirsin tatlım

Canım benim çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda sağlıkla yeniden bebişine kavuşursun :KK71: En azından hamile kalabildiğini düşünüp kendini teselli edebilirsin tatlım

haklısın canım çok haklısın herşey nasip bazen kötü gibi görünen şeylerde bizler için daha hayırlı olabilir belki değilmi teşekkür ederim canım

X