kızlar bi bakarmısınız b-hcg oranıma

asahcakir09

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
791
4
37
kızlar herkese merhaba bugün adetimin 5. günü adetim yok hiç geleceğine dair bir belirtide yok açıkçası dün idrar testi yaptım ikinci çizgi çok ama çok silik çıktı sonra bugün sabah kan tahlili yaptırdım değerlerimi yazıyorum bhcg 33.54 ve 5.3 diye bir oran var doktor gebelik var dedi ama şun sağlıklı bir gebelik söz konusu diyemem dedi 4 senedir çocuğum olmuyor sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim hastanede hamile olduğumu duyunca hüngür hüngür ağladım ama sonra kendi doktorumla telefonla görüştüm bunları sölemesi canımı çok sıktı ne olur yardım edin kızlar bu oran yükselirmi çok üzülüyorum

5 gün gecikmeye göre değer düşük aslında ama belki gec döllenme olmuştur tutunur inşallah :nazar: 2 gün sonra testi tekrarla 2 katı olursa değer sağlıklı oldugu söylenebilir

canım idrar testinde çok silik çıkmışsa zaten gebelik yenidir muhtemelen geç döllenme olmuştur pozitif ol canım 2 gün sonra kan testini tekrarla inşallah değerin yükselir

evet kızlar ben bu bebeğin geç döllendiğini hissediyorum biliyormusunuz çünkü kaldığı zamanı hissetmiştim bu ay adetimin olmayacağını biliyordum adrtimin gelmeyeceğinide biliyorum çünkü hiç bi adet belirtisi çekmedim hergün dua ediyorum çünkü çok istedim bu bebeği Allahım arayan herkese yardım etsin kızlar bencede geç döllenmeden ama doktor sağolsun 2 dakikada yerle bir etti moralimi ama idrarindaki koku bugün daha belirgin mide bulantılarım artıyo tutunuyodur yavrum inşallah gitmez benden

asah sen yarın bir daha kan testi yaptır 2 katı cıkmıssa zaten olumlu canım ama ihmal etme yarın yaptır ok :KK49:

insallah hayırlı ve sağlıklı bır evladın olur ınsallah sana tutunur yavrun ümidini kesme herseyde vardır bı hayır..

Geç döllenme olmasından kaynaklıdır.İnş tutunur bebegin moralini bozma stres yapma biliyorsun gebeligin başlarında tehlikeli olur bunlar.Rabbim hayırlısıyla sana bagışlasın bebegini.

Geç döllenme olmasından kaynaklıdır.İnş tutunur bebegin moralini bozma stres yapma biliyorsun gebeligin başlarında tehlikeli olur bunlar.Rabbim hayırlısıyla sana bagışlasın bebegini.[/QUOTbende öyle düşünüyorum canım umarım hislerimde yanılmıyorumdur çok istiyoruz bu bebeği hala hamile olduğuma bile inanamıyorum zaten sağol canım inşallah dediğin gibi olur

bana da geç döllenme gibi geldi. hiç moralinizi bozmayın lütfen.
48 saatte 2 kat artacak mı önemli olan bu şu anda.
ben de beta hcg 50 ile başlamıştım, hemşire düşer bu demişti :KK47:
ve ondan 2 ay evvel düşük yapmıştım öyle dedi diye ne biçim üzüldüm.
ama oğlum bana tutundu ve 36 haftalık şu anda.
siz moralinizi bozmayın ve testi tekrarlayın olur mu? inşallah bebeğiniz size tutunur.

kızlar hepinize çok teşekkür ederim cevap veren herkese o kadar çok morale ihtiyacım vardıki sizde buldum bunu inanırmısınz tam tüp bebeğe yöneldiğimiz zaman geldi bu haber tam herşey bitti dediğimiz anda bi bu profesör bulmuştuk artık ona gşdelim diyordukki bu bebiş haberi geldi o yüzden tutunacak diyorum bebişim rabbim hepimize yardım etsin tekrar tekrar teşekkür ederim kızlar hepinize

değer 5.gün için düşük ama.. geç döllenme olmuş olabilir.. doktorun bi kaç gün sonra tekrardan tahlil yaptırıp,değerlerinin artışını kontrol edecektir canım..
umarım herşey yolundadır,sen içini ferah tut..Allahım tüm dileyenleri tez zaman da kavuştursun meleğine inş:KK34:

bana da geç döllenme gibi geldi. hiç moralinizi bozmayın lütfen.
48 saatte 2 kat artacak mı önemli olan bu şu anda.
ben de beta hcg 50 ile başlamıştım, hemşire düşer bu demişti :KK47:
ve ondan 2 ay evvel düşük yapmıştım öyle dedi diye ne biçim üzüldüm.
ama oğlum bana tutundu ve 36 haftalık şu anda.
siz moralinizi bozmayın ve testi tekrarlayın olur mu? inşallah bebeğiniz size tutunur.

canım ya çok sevindim evet bende böle düşünüyorum rabbim sağsalim kucana versin canım ya doktor çarşamba gel dedi kendi doktotum çarşambaya kadar çıkacakmı bakalım dedi geç bi süre değilmi bu zaten kafam çok karıştı inanki canım ya

değer 5.gün için düşük ama.. geç döllenme olmuş olabilir.. doktorun bi kaç gün sonra tekrardan tahlil yaptırıp,değerlerinin artışını kontrol edecektir canım..
umarım herşey yolundadır,sen içini ferah tut..Allahım tüm dileyenleri tez zaman da kavuştursun meleğine inş:KK34:

sağol canım çok sağol

Son düzenleme:
canım ya çok sevindim evet bende böle düşünüyorum rabbim sağsalim kucana versin canım ya doktor çarşamba gel dedi kendi doktotum çarşambaya kadar çıkacakmı bakalım dedi geç bi süre değilmi bu zaten kafam çok karıştı inanki canım ya

teşekkür ederim hepimizinkini inşallah. testi 48 saat arayla tekrarla canım. kese de 5000 leri bulunca görünüyordu yanlış hatırlamıyorsam çarşamba günü zaten göremez.

teşekkür ederim hepimizinkini inşallah. testi 48 saat arayla tekrarla canım. kese de 5000 leri bulunca görünüyordu yanlış hatırlamıyorsam çarşamba günü zaten göremez.

tamam canım anladım ben testi yarın yaptırayım hemen yazarım gene haklısın göremez doğru canım çok sağolasın canım

kızlar bide akıntım var normalmi bu arada idarım beyaz renkti koyu sarıya dönmeye başladı ve çok kötü kokuyor
idrarın renksiz olması gerekir,fazla su içersen eskisi gibi olur..bu durumla alakası olacağını sanmıyorım..akıntın olması da normal.. gebelikte akıntı yoğunlaşmaya başlıyor canım:KK34:

kızlar ben çok salağım canım çok fena nar suyu istedi eşim aldı geldi sonra baktım nette düşüğe sebep oluyormuş moralim çok bozuldu içtime pişman oldum bolca su istiyorum akıntımda kahverengiye dönüyo yerleşşiyomu acaba ne yaptım ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

X