Anti-Aging Kızlar bi bakar mısınız..

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
O anti-aging ürünler tamamen kandırmaca. Hicbir ürün tek basina yaslandirmayı geciktirmez. Anti-aginge bu kadar para dökeceğinize önce cildinizi icten sebze ve bol suyla besleyin. Sonra cilt tipinize uygun kaliteli nemlendirici+göz kremi+ 50 faktör güneş kremi alın,öyle anti-aging serummus gündüz ayri-gece ayri kremmis falan ben inanmıyorum. Bir de cilt bakımına gidin ya da bazı estetisyenler altın iğne gibi şeyler yapıyor.

Konu dışında ama yüz yogası diye bişey varmış yüzdeki kasları çalıştırıyor bi haftadır yapıyorum ilk Defne Samyeli'nin bir roportajında duydum kadına bakınca işede yarıyor sanki you tube dan bakıp yapıyorum bir ayda etkisini görecekmişiz

Konu dışında ama yüz yogası diye bişey varmış yüzdeki kasları çalıştırıyor bi haftadır yapıyorum ilk Defne Samyeli'nin bir roportajında duydum kadına bakınca işede yarıyor sanki you tube dan bakıp yapıyorum bir ayda etkisini görecekmişiz
Size kötü bir haberim var :) defne samyelinin genç görünmesinin sebebi yüz yogası değil yaptırdığı estetikler. Hicbir ünlü ben estetikliyim demez. Krem kullaniyorum,yoga yapıyorum der. Yüz yogasini bircoğu kesinlikle tavsiye etmiyor. Mimik kirisikligi bile olurken yüz yogasinin kirisiklik yaonama ihtimali yok.

Size kötü bir haberim var :) defne samyelinin genç görünmesinin sebebi yüz yogası değil yaptırdığı estetikler. Hicbir ünlü ben estetikliyim demez. Krem kullaniyorum,yoga yapıyorum der. Yüz yogasini bircoğu kesinlikle tavsiye etmiyor. Mimik kirisikligi bile olurken yüz yogasinin kirisiklik yaonama ihtimali yok.

unluler herşeye badem yağı bal diyolar ya bi de.
sadece nemlendirici kullanırlar bi de.
dedem yaptırıyo çunku o kadar baby botox falan.

Ben sadece o söyledikten sonra duydum fakat sonrasında çok araştırdım ince kırışıklıkları açma etkisi var yabancı menşeili herşeyi izledim gayet mantıklı geldi. Mimik kırışıklığı oluşmuyor aksine onu germe hareketi mevcut neyse ben böyle bişey var diyorum araştırmak merak edene düşer. Ayrıca defne o gün kaşlarını falan çarptı sadece bi hareket gösterdi botoks lu ve dolgulu olsa kaş arasında hiç kırışıklık oluşmazdı zaten yapıp yapmaması beni ilgilendirmez sadece fikir aldım araştırdım mantıklı geldi

Bu arada şunuda yazayım ben tüm hareketleri yapmıyorum alın ve kaş arası olan 3 hareketi yapıom yanlış yapılan hareketler yüzde asimetri oluşturabilir dudak ve çene hareketleri riskli yapmadım sadece araştırın diyorum bende şimdi çok biliyormuş gibi olmayım bende bilmiyorum.

O anti-aging ürünler tamamen kandırmaca. Hicbir ürün tek basina yaslandirmayı geciktirmez. Anti-aginge bu kadar para dökeceğinize önce cildinizi icten sebze ve bol suyla besleyin. Sonra cilt tipinize uygun kaliteli nemlendirici+göz kremi+ 50 faktör güneş kremi alın,öyle anti-aging serummus gündüz ayri-gece ayri kremmis falan ben inanmıyorum. Bir de cilt bakımına gidin ya da bazı estetisyenler altın iğne gibi şeyler yapıyor.

Yüz temizliği ve nemlendirme açısından hangi markalar iyi? Haklısınız, cilt bakımının ilk ve en önemli adımı temizlik bence de.

Goz cevresi icin uygun.fiyatli gratisten almistim.himalayanin.goz kremini memnun kaldim yag bezesi yapmiyor ki cildim.hassas 45 tl birsey indirimle 25 30 tl ye alirsin

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için. Şunu da sorayım; gündüz bakım kremi, gece bakım kremi diye ayrı ürün grupları var. Hepsini mi kullanmak gerekir? Ayrıca serumlar var. Ben yüzüme bir yığın ürün kullanmak istemiyorum. Sizin rutininiz nasıl? Ben hep uzak kaldım bu konulardan, şimdi bunun cahilliğini yaşıyorum 😃
Cilddinizin ihtiyacina gore gunduz serum gece nemlendirici kullanabilirsiniz. Kisin cilt daha cok kurur o yuzden gunduz hem serum hem nemlendirici olabilir ama yazin çok ihtiyac olmuyor. Bir de yaz kis mutlaka gunes kremi kullanilmali.

Yüz temizliği ve nemlendirme açısından hangi markalar iyi? Haklısınız, cilt bakımının ilk ve en önemli adımı temizlik bence de.
Temizlik acisindan çift asamali temizliği oneririm. Once yağ bazli temizleyici ile makyaj ve gunes kreminin ciltten atilmasi lazim. Su bazli temizleyiciler bunlari cikarmakta yetersiz cunku. Sonra su bazli bir temizleyici ile yikamak gerekli. Ben fungal akneyi tetiklediği için uygun yağ bazli temizleyici bulamadim. Onun yerine ilk asamada micelar su kullaniyorum. Boyle bir sorunun yoksa Cosmed markasininkine bakabilirsin. Celenes ve Simple da uygun fiyatli temiz içerikli urunler olarak gozukuyor bunlari da arastirabilirsin.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için. Şunu da sorayım; gündüz bakım kremi, gece bakım kremi diye ayrı ürün grupları var. Hepsini mi kullanmak gerekir? Ayrıca serumlar var. Ben yüzüme bir yığın ürün kullanmak istemiyorum. Sizin rutininiz nasıl? Ben hep uzak kaldım bu konulardan, şimdi bunun cahilliğini yaşıyorum 😃
Ürünlerin etkisine inanan biri olarak cevaplamak istedim. Gündüz kremi, gece kremi henüz kullanmıyorum ama serum mutlaka kullanın göz çevrenize ve yüzünüze. Kolajen takviyesi alın. Marka olarak da caudalie veya sensilis kullanabilirsiniz. Para hiç sorun diyorsanız da Murad var ki bir efsanedir zaten. :KK22:

Ben 30 yaşında ve yüzünde tek bir çizgisi olmayan biri olarak yazayım. Sabahları c vitamini kullanıp üstüne bol bol güneş kremi sürmeden sokağa çıkmayın. Akşam güneş kremini yağ bazlı bir temizleyiciile arındırın. Banila ve physicians formulanın matchalı ürünlerine bakabilirsiniz. Üstüne yüzünüze uygun su bazlı bir temizleyici. K-beauty inceleyin derim. Benim hayatıma essence diye bir kavram girdi bu sayede, yüzümü temizledikten sonra essence sürüyorum, üstüne serum sürüyorum. Aha/bha lı bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim, retinol kış aylarında tavsiyemdir. Üstüne nemlendirici lrem ne sürerseniz sürün cildinizin anlaştığı bir şeyler olabilir, asıl anti aging etkisi yapan şeyler diğer saydıklarım çünkü.

shiseido, vichy ,darphin ya da la roche posay'ın ürünlerine bakabilirsin
Konu sahibi o fiyat aralığında Shiseido ürün bulamaz. 😊 Ben de Shiseido ya da Estee Lauder önermeye gelmiştim, fiyat aralığını görünce geri çekildim.

O fiyatlara Vichy ya da La Roche Possay alabilirsiniz. Şu anda iki markanın da farklı ürünleri var bende. Vichy'den beklediğim verimi alamadım. La Roche'un ise anti-aging ürününü kullanmadım.

Ama durumu ilk düzelttiğimde Shiseido'ya geri döneceğim. Mucize gibiydi. :super:

gozaltı torbasını ve morluğu tamamen geçirdi
bir ay sabredin ve yapın

Sinozun kremlerini tavsiye ederim ben yaşlanma karşıtı kremiyle c vitamini serumunu kullanıyorum uzun zamandır cildime iyi geliyo nem anlamında da kırışıklıklar açısından da çok memnunum

Yves Rocher ise yaramiyor bence, bu fiyat araligina ben Clinique tavsiye ederim. trendyol, Morhipo gibi sitelerde indirimli gayet guzel bulunuyor mallari bazen. Anti-aging'de her marka ise yaramiyor, hatta cogu marka ise yaramiyor ust segment markalar ise yaiyor genelde onlar da malum fiyatlari :KK73:
Cliniqe ilk defa kulla dim nemlendirici yüzüm gereksiz gerildi kum gibi oldu yüzeyi nedense

Arkadaşlar merhaba, konuyu yanlış yere açtım biliyorum ama güzellik bakım sayfasında çok geç cvp veriliyor galiba. En azından bir süre konum taşınmasın lütfeen 🙈
Kızlar anti aging ürünler bakıyorum. Yaşlanma-kırışıklık karşıtı olanlar yani. Dermokozmetik bakıyorum ama karar veremiyorum. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız ürünler var mı?
Avene ürünlerini öneririm dermokozmetik zaten kullanıyorum faydasını gördüm

X