kızlar bi akıl verin hele ya

nazarnur

Yine yeniden ....
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2015
2.167
5.332
eşimde sperm ileri hareketinde sorun var sayısı cok cok az doktor proxseed plus verdi kullanıyoruz su anda, birisi gnc ürünlerini tavsiye etti gnc mega meni eşim için gnc coenzyme Q-10 u da bana tavsiye etti kullanıpta zararını gören faydasını gören varmı lütfen bi yardım edin birde benim için biosteron dhea diye bi ilaç daha söylediler bilen varmı

proxed çok daha etkili benim eşimde sayıyı arttırmıştı bide keçiboynuzu pekmezi ve solgarın doğal e vitamini de yanında kullanmıştı ..bizim durum biraz vahim olduğu için ben sonuca ulaşamadım daha ama ulaşanlar çok....biesteronda yumurta kalitesi için kullanmanda fayda var..rabbim çok uğraştırmasın inşallah geçmiş olsun....

coenz 10 içmeni tavsiye ederim, ben aylardır kullanıyorum hücre yenileyici olduğu için yumurta kalitesini arttırdığı söyleniyor, yanında evicap alıyorum ayrıca, yani e vitamini...biesteronda yumurta sayısı ve kalitesiyle alakalı bir ilaç fakat yan etkisi fazla olduğundan ben kullanmadım hiç, orası sana kalmış kullanıp kullanmak fakat diğerlerini kullan..

sagol canım benim senin durumunu merak ettim eğer özel olmazsa anlatır mısın bize de tüp bebek diyo doktor ama ben sansımızı zorlamaya calısıyorum işte bi umut sağdan soldan ne duysam yapmak istiyorum

Biesteron dhea ben kullanıyorum. Eşin için keciboynuzu kaynatabilir veya pekmezini icirebilirsin.

Biesteron dhea ben kullanıyorum. Eşin için keciboynuzu kaynatabilir veya pekmezini icirebilirsin.
keçiboynuzunu kurune basladım özünüde satın aldık yiyo eşim caksir otu kurunu de yaptım yiyo caksir suyunuda içiyo proxseed plusta içiyo biraz yuuhhh oldu ama işte ne bulsam yapıyorum artık

keçiboynuzunu kurune basladım özünüde satın aldık yiyo eşim caksir otu kurunu de yaptım yiyo caksir suyunuda içiyo proxseed plusta içiyo biraz yuuhhh oldu ama işte ne bulsam yapıyorum artık
Şifa olur inş. Ama fazla karıştırmamak ta lazım..sırayla kullanın isterseniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…