Gebeliğe Hazırlık KIZLAR BETA HCG DEĞERLERİNİZ NE ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geç döllenme olmuş olabilir sıkmayın canınızı. Ama değer 9 ise hamileliğinizin ilk günleri sayılmıyor mu bu çok daha yeni yani
Bende öyle düşündüm. Çünkü daha dün lekem geldi yerleşme kanamasıysa bile ben yerleşmeden bir gün önce baktım betaya ne varsa bugün belli olur artık.

Acaba erken döllenme olmuş olabilir mi? Yoksa benim mi çok düşük ya da geç döllenme oldu 💆🏻‍♀️ Çünkü iki gündür bende belirtiler oldu erken belirtim hiç olmadı belirtimin olduğu zaman da testim de çıktı betam da düşükte olsa 9.16 çıktı. Ve şuanda da bütün belirtilerim var göğüs üçlarım da ki halkalar da koyulaşma bile var çok belirgin kasık batması sık idrara çıkma. İnşallah sonu hüsran olmaz 🙏🏻
Bilmiyorum ki benim ki yüksek mi

Adet günüme 3 gun kala verdim beta hcg 114.4 cikti 2 gun snra tekrar vericem ama ilk gebeliğim olcağı icin inanın hic anlamıyorum bu değer ne demek şimdi, daha once kimyasal düşük yaşadım ama anlamamışım sonradan doktorum söyledi her kadin yaşar diye,smdi ise bunda hic anlamiyorm beklemiyodm ama cok belirtiler oldu idrar testi yaptim 2 tane çift çizgi cikti ama cok güvenemedim kan değerleride benim bildiğim negatif pozitif yazar bunda hic bisey yazmıyo suan calisiyorum da cikip hastaneye de gidemıyorum ,beni bilgilendirebilirmisiniz bu sonuc ne demek ?

Eklentiler

• 20210902_094329.jpg
    20210902_094329.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 270
Benim ilk öğrendiğimde 32ydi,üç gün sonra 106 oldu, üç sonra tekrar baktırdım fakat başka lab.da 376 çıktı doktorum direkt haftaya gel dedi kan istemedi

Acaba erken döllenme olmuş olabilir mi? Yoksa benim mi çok düşük ya da geç döllenme oldu 💆🏻‍♀️ Çünkü iki gündür bende belirtiler oldu erken belirtim hiç olmadı belirtimin olduğu zaman da testim de çıktı betam da düşükte olsa 9.16 çıktı. Ve şuanda da bütün belirtilerim var göğüs üçlarım da ki halkalar da koyulaşma bile var çok belirgin kasık batması sık idrara çıkma. İnşallah sonu hüsran olmaz 🙏🏻
Merhaba. Bende adetten 1 gün önce test verdim 1.20 çıktı ama idrar da negatifti. Bulantım ve birkaç belirtm daha vardı. Ertesi gün 3 4 tane idrar testi yaptım hepsi silik çıktı dayanamayıp yine kan verdim değerim 19.48 çıktı. Şimdi bidaha vericem yükselmişmi diye ama kimyasal mı diye düşünmeden de yapamıyorum😢 belirtilerimiz aynı

Merhaba. Bende adetten 1 gün önce test verdim 1.20 çıktı ama idrar da negatifti. Bulantım ve birkaç belirtm daha vardı. Ertesi gün 3 4 tane idrar testi yaptım hepsi silik çıktı dayanamayıp yine kan verdim değerim 19.48 çıktı. Şimdi bidaha vericem yükselmişmi diye ama kimyasal mı diye düşünmeden de yapamıyorum😢 belirtilerimiz aynı
Benim iki gün arayla çok şükür yüksek çıktı düzenli gidiyor şu an. tabii ki ben de hala senin gibiyim bir yandan ne olacak diyorum kendi kendime.bakalım inşallah nasip olur ikimize de 🙏🏻

merhaba, bugün gecikmenin 17. günü 3 gün önce beta 1.20 çıktı. 1 hafta önce muayene oldum rahimde kalınlaşma var gebelikte olabilir adette. ara ara ağrılarım oluyor kayboluyor. benim durumumda olanlar var mı?

merhaba, bugün gecikmenin 17. günü 3 gün önce beta 1.20 çıktı. 1 hafta önce muayene oldum rahimde kalınlaşma var gebelikte olabilir adette. ara ara ağrılarım oluyor kayboluyor. benim durumumda olanlar var mı?

En iyisi kan vermen canım tekrardan öyle daha iyi takip edebilirsin

Benim değerlerim çok yavaş yükseliyor ya dış gebelik vs. olmasından çok korkuyorum. Sizce değerlerim nasıl yardımcı olabilir misiniz? Tahmini 5+5 haftalığım şuan.
28.08 = 829,9
31.08 = 1529
03.09 = 1812
06.09 = 2213

Benim değerlerim çok yavaş yükseliyor ya dış gebelik vs. olmasından çok korkuyorum. Sizce değerlerim nasıl yardımcı olabilir misiniz? Tahmini 5+5 haftalığım şuan.
28.08 = 829,9
31.08 = 1529
03.09 = 1812
06.09 = 2213
Bence çok iyi benim 5+1 bugün baktım 980 doktorum gayet iyi dedi. Cuma gel keseyi görürüz dedi. Sen keseyi görmeye gittin mi ?

Bence çok iyi benim 5+1 bugün baktım 980 doktorum gayet iyi dedi. Cuma gel keseyi görürüz dedi. Sen keseyi görmeye gittin mi ?
Evet değerlerim 1812yken gittim karından baktı ama göremedi. Çok küçük bir nokta göründü. Perşembe tekrar gidicem. Teşekkür ederim biraz rahatladım değerler yavaş yükselince hemen kötü düşünmeye başlamıştım Hoppa

Evet değerlerim 1812yken gittim karından baktı ama göremedi. Çok küçük bir nokta göründü. Perşembe tekrar gidicem. Teşekkür ederim biraz rahatladım değerler yavaş yükselince hemen kötü düşünmeye başlamıştım Hoppa
Yok bence zaten aksi durum olsa doktorum söylerdi. Hakkında hayırlısı olsun 🤗

X