Gebeliğe Hazırlık KIZLAR BETA HCG DEĞERLERİNİZ NE ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba,

bu konu cok konusuluyor ben de sorup ogrenmek istedim. Bhcg degerinin kac oldugu onemli mi?
Mesela ben ilk baktirdim 100 cikti, 2 gun sonra baska laboratuarda 400cikti, 2 gun sonra ayni labda 800 cikti. Yani ilk labin kalibrasyonu ile ikinci labin kalibrasyonu arasinda yari yariya fark varmis.
burada cok soruluyor deger az mi cok mu diye ama bu degerin benzer gunler icin benzer olma durumu mu var?

Değerin
Merhaba,

bu konu cok konusuluyor ben de sorup ogrenmek istedim. Bhcg degerinin kac oldugu onemli mi?
Mesela ben ilk baktirdim 100 cikti, 2 gun sonra baska laboratuarda 400cikti, 2 gun sonra ayni labda 800 cikti. Yani ilk labin kalibrasyonu ile ikinci labin kalibrasyonu arasinda yari yariya fark varmis.
burada cok soruluyor deger az mi cok mu diye ama bu degerin benzer gunler icin benzer olma durumu mu var?
Değerin iki günde bir iki katına çıkması çok önemli. Eğer yükselme olmazsa kimyasal gebelik oluyor. O yüzden pozitif testi gördüğümüz gibi bu sefer betanın yükselmesini bekliyoruz. Senin değerlerin gayet güzel yükselmiş. Benim adetime iki gün kala 9.16 çıktı şimdi iki gün geçti yarın bakmaya gideceğim iki katı çıkması lazım yoksa adet kanamasıyla atacak. Senin adetin kaç gün geçmişti mesela 100 çıkan sonucunda ?

Benim adete 3 gün kala 220 cıktı
Acaba erken döllenme olmuş olabilir mi? Yoksa benim mi çok düşük ya da geç döllenme oldu 💆🏻‍♀️ Çünkü iki gündür bende belirtiler oldu erken belirtim hiç olmadı belirtimin olduğu zaman da testim de çıktı betam da düşükte olsa 9.16 çıktı. Ve şuanda da bütün belirtilerim var göğüs üçlarım da ki halkalar da koyulaşma bile var çok belirgin kasık batması sık idrara çıkma. İnşallah sonu hüsran olmaz 🙏🏻

Gecikmenin 3.günü 18.2 ile öğrendim. Değerin kaç çıktığı önemli değil. Önemli olan iki güne bir iki katı artması birde kan testini aynı yerde yaptırmak.

Gecikmenin 3. Günü yani 27 Ağustos günü 157 ile öğrendim daha sonra 31 ağustosta tekrar kan verdim 696 idi ☺️

Gecikmenin 3. Günü yani 27 Ağustos günü 157 ile öğrendim daha sonra 31 ağustosta tekrar kan verdim 696 idi ☺️
İnşallah benimde öyle hızla yükselir 😌🙏🏻 Adete iki gün kala 9.16 şimdi bugün adet günüm daha birşey de gelmedi. Dün çok açık pembe ve kahve rengi akıntı geldi ama çok az yani. Devamı yok. İnşallah yerleşme olmuştur değerlerim yükselir 🙏🏻

Sonradan yükseldi mi. Hamile misin peki şimdi ? Yerleşme kanaman oldu mu canım
31 Haftalık hamileyim. Benim lekelenmem 9.haftadan sonra oldu mide bulantısından kustukça geliyodu benim kanamam. İçinizi ferah tutun inşallah miniğiniz sizinledir. ❤

31 Haftalık hamileyim. Benim lekelenmem 9.haftadan sonra oldu mide bulantısından kustukça geliyodu benim kanamam. İçinizi ferah tutun inşallah miniğiniz sizinledir. ❤
Ay inşallah canım benimm şimdi gidiyorum betaya baktırmaya dua edin lütfen aksilik çıkmasın allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻🥰🤗

Geç döllenme olmuş olabilir sıkmayın canınızı. Ama değer 9 ise hamileliğinizin ilk günleri sayılmıyor mu bu çok daha yeni yani

X