kızlar beşiklerinizi hangi magzadan aldınız...öneri istiyorum

mehtap86

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
343
4
kızlar artık yavas yavas besık bakmaya basladık besıklerınızı ıst nerden aldınız memnun kaldınızmı bide mobılya olarak ne onerırsınız medefe nasıl bıde fıyatlarını yazarsanız cok sevınırım...

Kuzenimizin oğlunun beşiği en fazla 2 ay kullanıldı bende onu alıp üzerine yeniden örtü diktirmeyi düşünüyorum.. Deneyimli anneler beşik için ayrıca yedek çarşaf vs.. almak gerekirmi?

kızlar ben uzun araştırmalar sonucu park yatak almaya karar verdim.onlar içinden yaptığım araştırmalarda en kaliteli olarak chicco ve pierre cardin i gördüm.ama chicco biraz daha ufak.ve pierre cardin hem daha geniş hem daha fonksiyonel.onuda saraçhanede 199 ytl.indirttik.tabi onun içine yarı ortapedik yatak ve nevresim takımıda gerekiyor.yatak koruyucuyuda unutmamak lazım.park yataklar hem katlanıp kaldırılabılıyor.ben bebğim iki yaşına gelince ona oda yapmak istiyorum ozaman normal yatak alacağım.şimdi park yatak ve bebekler için olan salıncaklardan alacağım.tabiki seçim sizin.

park yatak eminönünde irem bebede kraftınki 170 ytl bir de kraftın yan ürünü var oda 110 ytl. internetten bakabilirsin. ben daha uygununu bulamadım.

bebek odasıda mdf. olmalı sağlıklı olanı o sunta oolmamalı ben modokodan aldım. internetten modoko sitesinde birsürü model var fiyatlar 1000 3000 ytl arası dolabın büyüklüğü malın kalitesine göre değişiyor

benim aldığım 3 kapılı gardrop, büyüyen yatak, şifonyer, oyuncak sandığı, duvar rafı, uyku seti, yatak kenarlıkları, lamba,duvar süslemeleri toplam 2000 ytl. mobilyaları en az 1 ay önceden almak gerekiyor çünkü kokususnu çıkması için havalanmalı

selam tebessüm canım bende modokodan cok bektım karar veremedım!sakıncası yoksa hangı magazadan aldıgını ogrenebılırmıyım?şimdiden teşekkürler !
!

Internetten nukoland'dan park yatak aldık, normal beşik de ablamdan gelmişti zaten. Ama park yatak gibisi yok, çok kullanışlı, taşınabilir, uzun süre kullanılabilir.

park yatak eminönünde irem bebede kraftınki 170 ytl bir de kraftın yan ürünü var oda 110 ytl. internetten bakabilirsin. ben daha uygununu bulamadım.

bebek odasıda mdf. olmalı sağlıklı olanı o sunta oolmamalı ben modokodan aldım. internetten modoko sitesinde birsürü model var fiyatlar 1000 3000 ytl arası dolabın büyüklüğü malın kalitesine göre değişiyor

benim aldığım 3 kapılı gardrop, büyüyen yatak, şifonyer, oyuncak sandığı, duvar rafı, uyku seti, yatak kenarlıkları, lamba,duvar süslemeleri toplam 2000 ytl. mobilyaları en az 1 ay önceden almak gerekiyor çünkü kokususnu çıkması için havalanmalı

merhaba tebessum canım bende modokodan cok baktım karar veremedım.sakıncası yoksa aldıgın magazanın adını ogrenebılırmıyım?a.s.

merhaba tebessum canım bende modokodan cok baktım karar veremedım.sakıncası yoksa aldıgın magazanın adını ogrenebılırmıyım?a.s.

ben kervan genç bebeden aldım .onun sokağında birsürü yanyana mağaza var .yanayana oldukları için rekabet halindeler fiyat olarak daha kaliteli bir malı daha indirimli alabiliyorsun . başka sokakalrdada var bebe mağazaları ama daha pahalı ve lamba uykuseti gibi şeyleri extra para ile satıyorlar. bu sokakta ise hepsi hediye. internette adresini tam olarak bulabilirsin

modokodan kukla mobilyadan aldım seçtiğin modelin üzerinden istediğin değişikliği yapabiliyorsun.ben renk ve dolap kuluplarını değiştirmiştim.mdf için en sağlıklısı diyorlar.

X