Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

panterim eğer o koyduğun resimdeki esmer bayan olan sen isen aynı özgül kavruk'a benziyorsun en beğendiğim bayan oyunculardandır kendisi zemuszemus

beni sende amy lee'ye benzettin cidden benziyorum sanırım

Kedi bence hamiyetide andiriyorsun biraz ama simdiki hali degil ilk ciktigi zamanlar.
Haklısın cnm hamiyete benzetende oldu
kedi avatardaki resimsen sen bencede amy lee daha beyaz tenli olsan bide

ben zaten beyaz tenliyim cnm yaa doktor bile kan testi yaptı yüzün bembeyaz hasta mısın diye sonra herşey normal çıkınca demek senin yapın böyle dedi
ama fotoğraflarda bazen belli olmuyo
amy lee'ye benzetende çok beni

panterim eğer o koyduğun resimdeki esmer bayan olan sen isen aynı özgül kavruk'a benziyorsun en beğendiğim bayan oyunculardandır kendisi zemuszemus

beni sende amy lee'ye benzettin cidden benziyorum sanırım

pisicim tsk ederim begendin birine benzettigin icin
bende amyy ck sewerimmmopuyorumnanaktan

tuğba özayı biliyorum benli olan kadın onada benzetmiştim önceden kaydirigubbakcemile3
ama şu anda tuğba ünsala(sarışın olan) benzettim :hulya:

anladim canim bu resimde cocuksu ciktigim icin Tuba ünsala benzetmissindir belki.Gerci her yanim var benimde :hulya: (ay ne ukala bi laf oldu caktirma)

bencede tuba özayın erkeksi yüz hatları war ama kadın yinede bi çoğuna göre estetiksiz güsel.bosnak güseli senden daha güselsin özaydan.

:QUOTE=behriye;9661787]bencede tuba özayın erkeksi yüz hatları war ama kadın yinede bi çoğuna göre estetiksiz güsel.bosnak güseli senden daha güselsin özaydan.[/QUOTE]

sagol canim benim :1hug:

Behriye sen saadet ışıl aksoya benziyorsun hemde çok benzeten olmuşmuydu?

behriye ısıl aksoya benziyorsun bi de ben seni bir arkadasıma benzetiyorum acayıp benziyorsuz bir gorsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…