Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Keşke foto silme serbest olsaydı çünkü fotolarımız yine garanti de olmayacak üye olup çalabilirler... Neyse artkboshayallersmile

Hımm..Tamam biz foto ekleyemeyeceğiz belli oldu..Başlık ta içime sinmedi Pandoram sen buldun diye değil lütfen yanlış anlama beni :1hug:
Neyse sağlık olsun.. Bakıp bakıp çıkarız artık
Ben de bugün bayağı bir fotoğraf çekinmiştim

Son düzenleme:
[ı]kızlar haklısınız ama bıe Şekılde ekledıĞımız resımlerımızı kk ve nıkımızı yazıp koyarız artık ... Yanı bu ve benzerı Önlemler almak durumundayız Şımdıden dÜzenleyın bakalım ...kk gÜzel hatunlarının albÜmÜ olacak bu bır nevı ...ayna ayna sÖyle bana topıĞı[/ı]

Foto üstündeki yazıyı kaldırmak zor bişey değil ki ama çaldıktan sonra kaldırabilir:sinifsinif:
Neyse sağlık olsun artık bunu sorun etmeyen hatunları görürüz biz de

hayırlı olsunnnn:))
benimkine benzemiş pandoram dimi:)pandoranın sihirli aynası da güseldi yafff neysee benziyolar..hadi hayırlısı.

pandora açınca linki burdan ver canım girelim hemen ama bende koyayamam herhalde

Foto üstündeki yazıyı kaldırmak zor bişey değil ki ama çaldıktan sonra kaldırabilir:sinifsinif:
Neyse sağlık olsun artık bunu sorun etmeyen hatunları görürüz biz de

Eee umduğumuz gibi olmadı ki..Biz ekleyip silebileceğimiz bir konu istemiştik..Şu halde ben koymuyorum, siz de koymayacaksınız ne anladık?:sinifsinif:
Şevkim kırıldı açıkcası..En azından burda ekleyip silebiliyorduk..
Eee madem burdan devam etsek ekleyip silmeye olmaz mı?

Eeee.. ne anladım bu işten.. kazen hiç kızsal düşünemiyor...
Ya..bu fotolarla deşifre olursak..Belki benim tanıdığım ve aramın iyi olmadığı biri var..Ve o da KK da..
Nooolcak..Ekleyip silsek daha iyiydi..Kimse koymak istemez..

Pek talep olmayacak gibi. Bunu sorun etmeyecek insanlara yorum yaparız artık.
Yapacak birşey yok.bilmiyorumkismile

Kızlar kimse koymayacaga benziyor bende dahil..
E o zaman niye acılıyo :S

Biz böyle olacağını tahmin etmedik ki bitanem.
Yani rahatlıkla ekleyip silebileceğimiz bir topic istedik, hem geyik hem fotoğraf ..
Böyle uygun görülmüş.

Biz böyle olacağını tahmin etmedik ki bitanem.
Yani rahatlıkla ekleyip silebileceğimiz bir topic istedik, hem geyik hem fotoğraf ..
Böyle uygun görülmüş.

Evt aynen böyle bi topik olsun istedik misafir giremesin biz rahat rahat koyalım ama gerektiğinde kaldırabileceğimiz geyik yapabiileceğimiz bi yer olsun istemiştik ama hülyamın da dediği gibi böyle uygun görülmüş napalımboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…