Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

mecik.. oft sayfası ne ola..

son modelim şöle oluor mesela bu sayfanın üstünde anasayfa kullanıcı paneli sosyal gruplar yazan yer varya o sırada altta OFT var, oraya tıkladığında online sayfa çıkıo karşına o an kim nereye ne yazmış görüosun ve bu sayfa sürekli akıo işte.. tıkla görürsün yerimseniben

magicim bende bu oft ne diyordum =) ogrenmıs oldum sagol tatlım boshayallersmile

Heee.annadııım..Hiç kurcalamamıştım oft u..neme lazım patlar matlar..kaydirigubbakcemile3Bazı forumlarda misafirler foto göremiyor..burada da öyle olsa keşke..

ay unuttum kız burayı :)

tmm hemen benzediklerimi bulun kaldırıyım

Son düzenleme:
livim ben siteyi hep ordan takip ederim çok kolay oluo aktif konuları görüosun hemenkaydirigubbakcemile5

magicim oft in ne oldugunu bilmedigim için onun kartılara ozel birsey oldugunu dusunuyordum =) evet cnm dedigin gibi konuların takıbi cok daha kolay bende artık oradan bakarım

barbi eklemeyecek misin ?

barbiecimmm öncelikle çok güzelsin maşallah..

kime benzetttin dersen ilk foto tuba ünsal, 2.foto petek dinçöz diorum kaydirigubbakcemile3

bayıldım sana BarbieveKen! çok güzelsin maşallah! ilk resmini kimseye benzetemedim ama ikinci resmi ben de Sevtap Parman'a benzettim canım. opuyorumnanaktan

evet canım çok havalıydı hatırlıyorum

ilk defa benzetildim ona:)
yinemi petek :S demek benziyorum hakikaten ben benzetemiyorumda bi tek

teşekkür edrim canım magıclove sanada canım opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…