Kizlar benmi gecimsizim?

Hayir vardiyali degil kendi dükkani var bana bugün resmen senden sogudum dedi bu eve gelmektende huzursuzum bütün gece bebek yüzünden uyuyamadim filan saydida saydi

sen cocuk musun ilgi sevgi bekliyorsun demis. sanki cocugu beklemiyor madem cocuga gosterilir gosterse ya kendi cocucguna

E kendisi hizmet bekliyor ya paşa efendi, gece uykunu bölüp ona sofra kuruyorsun abur cubur taşıyorsun. Bunlar normal ama senin ilgi beklemen çocukluk, çok iyiymiş yaa

Valla osura osura uyumaya devam ederim. Umrumda olmaz gece 12 de kek pogca
Hemde 2 aylik bebekle. Cok zorlarsa iki bayil ay kalkamiyorum de 2 gun yat bebeye sirf o baksin. O zaman gorur ebesini

Ben cidden napicagimi bilmiyorum,bir insan 180 derece nasil böyle degisir tanimiyorum onu 4 senelik kocami resmen tanimiyorum bebek henüz 2 aylik.
Erkekler bebek olunca üzerlerine kuma gelmiş gibi krizler geçirebiliyor, bazen sert bazen güzellikle yeni durumu kabullenmelerini sağlamak gerekiyor. Kabullenmeyenle de kavga dövüş hiç bitmiyor.

Valla osura osura uyumaya devam ederim. Umrumda olmaz gece 12 de kek pogca
Hemde 2 aylik bebekle. Cok zorlarsa iki bayil ay kalkamiyorum de 2 gun yat bebeye sirf o baksin. O zaman gorur ebesini
Ben zaten cidden hastayim 2 ci derece affedersiniz bir yirtilmam oldu halen iyilesmedim allahindan bulsun retil herif degmez mis

Uyuyacağınız sıra mesaj yoluyla:
“Hayatım ben yatıyorum, yemek tezgahta/ocakta/dolapta, iyi geceler”
Bu kadar.
Açıklama bile yapmayın.
Ne derse desin.
Bi yemeği ısıtamıyorsa o onun sorunu.
Değil önüne koymak ben lohusayken wc’ye giremiyordum, ne yemeği.
Canımın derdindeyken bir de ona otel restoranı hizmeti sunamam

Ben cidden napicagimi bilmiyorum,bir insan 180 derece nasil böyle degisir tanimiyorum onu 4 senelik kocami resmen tanimiyorum bebek henüz 2 aylik.
Bu zamana kadar o ne dediyse yaptıysanız, her şeye evet dediyseniz gerçek yüzünü göstermeye fırsatı olmamış. Siz değil eşiniz geçimsiz biri.

Benim annem yapardı bunu 4 çocuğu var babam alkollü gelir akşamları gece 3 te canım börek istedi dese kalkar açardı . Meyvesini soyar verir çorabını giydirirdi. Aldatmadığı kadın kalmadı. Evdekini anne rolüne sokup dışarıda dişil kadın arayışında oluyolar sana da vicdan yaptırıp suçlu hissetmen için bebekten sonra değiştin ayağına yatıyo. Benm de eşim geç gelir karnının aç olduğunu bilsem de canım hazırlamak istemiyosa sormuyorum bile hoşgeldin iyi geceler bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…