Kizlar benmi gecimsizim?

Ben senin anan mıyım Vicdansız firavun kılıklı
gece kaçta geldıgın belli
Yemegı yapmısım zaten
koy tabaga zıkkımlan neyin tatavasını yapıyosun karı gibi dırdırdır deyin

yemegı de tencereyle bırlıkte lavaboya yuvarlayın yatın

Iyi geceler kizlar :)

Benim 2 aylik bebegim var.
Esim kendi isine sahip ve 23 veya 00 de gece eve gelir,o sirada günün verdigi yorgubluktan dolayi ben uykuda oluyorum ama sahura kalkar gibi o geldikten sonra hep yemek indirmek zorunda kaliyorum yapmadigimda hemen bebegimizi bahane edip sen degistin diyor.
Benmi gecimsizim? Iki lokma yiceksik gecenin bi yarisi ye disarda benden resmen hizmet bekliyor hem yemek yiyor ardindan bide cerez kek yorgunlugumu dile getiriyorum dalga geciyor benimle
Böyle yaşantı olmaz yalnız. Yaşı kaç bilmiyorum ama erken yaşlanır, ileride sağlık sorunları yaşar benden söylemesi

Kendin yap dedigimde,eskiden böyle degildin cok ilgin verirdin vs vs seyler söyliyor bana bende hep dile getiriyorum bebek var yapamiyorum diye bitürlü ikna olmuyor bebegi bahane ediyorsun diyor
işte hata burada arkadaşım ikna etmeye çalışmayacaksın
tabiki değiştim babasız çocuk büyütüyorum aşırı yorgunum
kendin ısıtıp yiyebilirsin vs diye konuşup net olacaksınız

hiç boş günü var mı o zaman neler yapıyorsunuz birlikte?

kaçta çıkıyor da 12de geliyor bu adam? hic cocugunu goruyor mu evde yabancı gibi bir sey mi?

bence bahaneyle sizi görmek ve sizinle vakit geçirmek istiyor. yine de akşam iş yerinde yiyip gelsin. sabah güzelce beraber kahvaltı yapın

Esim kendi isine sahip ve 23 veya 00 de gece eve gelir,o sirada günün verdigi yorgubluktan dolayi ben uykuda oluyorum ama sahura kalkar gibi o geldikten sonra hep yemek indirmek zorunda kaliyorum yapmadigimda hemen bebegimizi bahane edip sen degistin diyor.
Benmi gecimsizim? Iki lokma yiceksik gecenin bi yarisi ye disarda benden resmen hizmet bekliyor hem yemek yiyor ardindan bide cerez kek yorgunlugumu dile getiriyorum dalga geciyor benimle
O ne öyle ya ? Yemek saati vaktinde eve gelip yemeğini de yiyip gitsin. Senin keyfini bozacağına onun keyfi bozulsun. Ya da 1 hafta onunki 1 hafta seninki bozulsun. Orta yolu bulun niye hep sen hep sen

Eli kolu yok muymuş eşinizin?

deseler ki dünyanın sonu gelecek
yarın insan ırkı bitecek
tek çare senin uykundan uyanıp kocana yemek vermen
vermem
o zaman batsın bu dünya :rolleyes:

Ona degismedigimi ve eskisi gibi olmadigi hep dile getiriyorum nede olsa yeni anne oldum bu biz kadinlar icin büyük bisey ama iste dalgaya çekiyor ciddiye almiyor
Olsun o dalgaya alsın sizde umursamayin.zorunuza gitmesin duymamış gibi yapın.gun içinde kendi yemeginizden ayırın ocağa koyun o gelince isitsin yesin.sizde uyuma numarası yapın.gun içinde mesajlasiyorsaniz da bebek için uyusa da uyumadı beni zorladı yemek yapamadım şöyle oldu böyle oldu mesajlar atın.erkekler sizin gün içinde hem bebeğe bakıp hem bı eli bebekte bı eli yemekte, aman kocama kekte yapayım diye üç buçuk attığınız zamanları bilemezler.onlar eve geldi yemek var pasta borekte varsa eee bu bu işi yapiyorsa her zaman yapar mantığına burunurler.

Tam olarak 2 saatlik bir evlilik mi bu şimdi?
Günde 2 saat?
Değişik hayatlar...

Neyse
Eşiniz yatili yardımcı tutsun size. Turkce meali : az ye de k.cina hizmetçi tut.

Konu gerçek değil bence kimse bu kadar ahmak olamaz kusura bakmayın

Eve bir bebek geldi, değişmek normal değil mi?
Keşke kendisi de biraz değişseymiş.
Eve o saatten sonra gelen adam hem yemek yiyor, hem kek çerez vs. Kaçta yatıyor?
Siz ne zaman birlikte vakit geçiriyorsunuz?
Vardiyalı falan mı?
Böyle hayat zor.

kaçta çıkıyor da 12de geliyor bu adam? hic cocugunu goruyor mu evde yabancı gibi bir sey mi?
Evet yabanci gibi birsey olmus,cocuk yokken cok mutluyduk simdi herseyi cocuga bagliyor gece bir defa öpüyor sabah da 10 dakika görüyor tüm gün yok az önce 20 mesaj atmis bana sen cocuk musun benden ilgi sevgi bekliyorsun ana avrat düz gitti ilk defa neye ugradigimi sasirdim hemen engelledim heryerden.

X