kızlar benımde beta hcg degerım bı bakın lutfen

mehtapçay canım 5çıkmış yükseliyo gitgide. ama adetine 2gün yokki. 13ü adet tarihin öyle hesaplamıştık ya. 9unda 10 olsa 11inde 20 olsa 13ünde 40 olacak. adet tarihini mi yalnış söyledin bana acaba.

ya acayıp kafam karıstı cnm artık beklıcem ve kan testı yaptırmıcam sadece 5 etakıldım cok dusuk bellı ama en guzelı beklemek tabııı sabredebılırsem.)))))))) sen neklıcekmısın

bence senin geç döllenme oldu hormonları vücudun yeni salgılamaya başladı :)

benim 3 gün geçtiğinde 40tı...yani sat 28 ekimdi benim 24 kasımda baktırdık 40 çıktı şüpheli gebelik demişlerdi 30 kasımda 693 eyükseldi çok şükür dün keseyi gördük korkma yükselir bence benimki 5 gün geç döllenme olmuş seninki şimdi 5 ise 2 gün sonra 10 olur adetin 2 gün gecikince 20 ,4 gün gecikince 40...benimki gibi yani.

saolun kızlar haberlerı verıcem bırde sol kasıgım bayagı agrıyoo bugunnn ben kafaya takan bırı değilim psıkolojık degıl yanı agrı kısmet

canlarım kız arkadasım hemsıre dr sormus cok anlamsız bır yukselıs ıkı gune sıfırlanır regl olur demıs.hayırlısı

13üne kadar 40olsunda o dr. anlamsız olanı görsün test yaptırmıcaksan tabi beklemekten başka çaren yok canım. aslında çok çok erken kan testi yaptırmaya başlamışsın valla hem stres hemde ona para mı dayanır boşverelim ve bekleyelim görelim.

cnm benım bugun regl oldum dr haklıymıs dmekkı hatta erken regl oldum hayırlısı boyleymıs sakın uzulmeyın cunku ben uzulmedım dune kadar varmı yokmu bunun stresını yasıyordum ınanınkı ıyıyımmmm hepınızı optttt
en azından bu ay kı lazerıme gırebılırımmmmm hayırlı haberlerımıde en kısa zamanda verıcemmmopuyorumnanaktan

mehtap hayırlısı canım belkide adetlerin düzene giriyo. hamile kalma şansın daha da fazla bu sayede. hayırlısı tekrar.

slm..bende simdi geldim hastahaneden uc gun once 1.18 idi HCG degeri bu gun 2.19 cıktı nedir acaba umutlanayımmı

canım ben kan testi yaptırdım referans aralığı diye değerler yazıyodu tesr kağıdında çıkan sonuç 1 den küçük ise hamilelik yok 7 den küçük ise sorun var menepoz sonrası kadınlarda 7 den küçük çıkıyo.senin 2,19 ise bi doktora görün dış gebelik kimyasal gebelik fln olabilir inş.yanılıyorumdur

kızlar bu gün kan testi yaptırdım sonuç 0,01 değerlerim 5,5 mlu ml normalde ocak 11 de regl oldum şubat 21 oldu ben hala regl olamadım sonuca göre hamile değilim ancak ilk defa başıma böle bişey geliyo daha önce cok düzenli adet olurdum acaba bende bi problemmi var

slm arkadaslar ben yenı uye oldum benım adetım normalde 28 gunde bı gelır en son 14 şubatta oldum bırdahada adet olmadım adetım 14 martta gelmesı lazımdı ama esımle 11.12.13 marta ılıskımız oldu acaba adetım ondan gelmemıs olabılırmı bhcg yaptırdım 2.0 cıktı yenı olabılırmı gecen senede bhcg yaptırmıstım 0.10 cıkmıstı sımdıyse 2.0 cıktı acaba bu degerım yukselırmı yardıma cok ıhtıyacım var kafam cok karısık

kalınka benımde aynı 28 gunde bı gelırdı bu ay gelmedı 14 martta gelmesı lazımdı gelmedı bhcg 2.0 cıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…