kızlar benim bebekelrimden T4 TSH tahlilleri yapmam istendi sizdenden istendimi?

seherb

Benim Küçük Beylerim.
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
1.915
3
kızlar benden bu tahlileri yapmamı istediler acaba her bebektenmi istiyolar yoksa benim bebeklerdenmi istediler sadece merak ettim.. neden istediklerini anlamadım.. acaba bu tahlilden yaptıran varmı ...?-tatlicadiarzu-

biz yaptırmıstık canım 1,5 aylıkken ama benim kzım sarılıktı belki ondan istemişlerdir bizden

bizden istenmedi cnm doğduğunda hastanede tsh yapmışlardı

kızlar benden bu tahlileri yapmamı istediler acaba her bebektenmi istiyolar yoksa benim bebeklerdenmi istediler sadece merak ettim.. neden istediklerini anlamadım.. acaba bu tahlilden yaptıran varmı ...?-tatlicadiarzu-

Canım bebeğinin dogdugu gün yapılan topuktan alınan yeni doğan tarama testi(NTSH) testi yüksek çıktıgı için istemiş olabilirler ama tam emin değilim yinede...doktorun seni bilgilendirmedimi bu testi şu sebepten dolayı yapıyoruz diye!geçmiş olsun canım

sehercim araştrdım kadarıyla tiroid bezi için yapılan bir tahlilmiş.bizdende istemediler.dr.sor bencede ööptüm oğluşlarını canım

Canim benimde hastanede yaptilar yeni dogdugunda..Ve 3. ayin sonunda gene bakicaklar..Ama ben de hipotiroidi oldugu icin istediler benden saniyodum..Senden de istediklerine gore demek ki bitek sebeb bu diilmis..Korkulucak bir test diil..Hatta bakip da onlem alinmasi iyi bisey kesinlikle..mucxx..takma kafana sekerim..

Canım benimkine 1 haftalıkken yapıldı ama ben hipotroid hastası olduğum için yapıldı. Yarın tekrar yapılacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…