kızlar bende hamişim...:)

hayırlı olsun arkadaşım allah kucağına aldığın günleride göstesin inşallah

tebrikler gözün aydın rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

kızlar hepinize çok teşekkür ederim
adetim 4 gün geçti
bu benim 5.ayımdı
Allahım isteyen herkese versin
kimsenin kucağını boş bırakmasın

nekadar güsel allah tamamına erdirsin inşallahh.bizede nasip etsin allahh.. bende 5aylık evliyim adetime 2gün kaldı inşallah bende adet olmam senin gibi 5.ayımda hamiş olurum. bendede bu ay çok mide bulantısı ve şuandada bel ağrısı var.allahım inşallah hamileyimdir nolur dua ett hamilelerin duaları kabul oluuurr..:teselli:

HAYIRLISI OLSUN TATLIM... :nazar:RABBİM SAĞLIK SIHATLE KUCAĞINA ALMAYI NASİB ETSİN....:nazar:
BABAYIDA SENİDE TEBRİK EDERİM...a.s. RABBİM OLMAYANLARADA VERSİN İNŞALLAH....a.s.

tebrikler canima.s.a.s.a.s.a.s.allah tamamini erdirsin.kendine ve bebisine iyi bak:nazar::nazar::nazar::nazar:ŞenizŞeniz

Allah hayırlı uğurlu etsin inş...

Allah hepimizi hayırlı sonlara ulaştırsın hayırlısıyla...

çok sevindim tebrik ederim yeni mesajlara bakıyorum hep hamiş haberleri ne kadar mutlu oluyorumm
umarım dahada çoğalır hamiş haberleri rabbim herkese yaşatsınn

tebrikler canım..sağlıklı bir gebelik geçirirsin ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallahhh :nazar: :nazar:

nekadar güsel allah tamamına erdirsin inşallahh.bizede nasip etsin allahh.. bende 5aylık evliyim adetime 2gün kaldı inşallah bende adet olmam senin gibi 5.ayımda hamiş olurum. bendede bu ay çok mide bulantısı ve şuandada bel ağrısı var.allahım inşallah hamileyimdir nolur dua ett hamilelerin duaları kabul oluuurr..:teselli:

canım inanın bu gece okadar dua ettimki
heyecandan uyku bile tutmadı :nazar:
hep küçük meleğimi düşündüm:nazar:
sabahın 6.sında uyandım:
yani başka diyecek bişey bulamıyorum
Alllahım en kısa zamanda isteyen herkese versin :emir_bebek::emir_bebek:

tebrikler canım..sağlıklı bir gebelik geçirirsin ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallahhh :nazar: :nazar:

sudenaz canım çok teşekkür ederim
listen bu ay bana uğurlu geldi
dilerim sanada uğur getirir
inanın sizlere çok dua ediyorum

ilayda tebrik ederim.allah kucağına almayı nasip etsin

Tebrikler,gözünaydın allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

tebrikler arkadaşım ne kadar çok istediğini bildiğim için çok sevindim bizlere dua et...

X