kızlar bende hamileyim

TEBRİKLER CANIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN

yusi ve ışıl16 allah tamamına erdirsin.sağlıklı bir hamilelik geçirirsiniz inşallah.DARISI TÜM BEBEK İSTEYENLERE...

bende seni tebrik ederim canım allah kucağımıza almayı nasib etsin inş. kendine iyi bak

Allah tamamına erdirsin canım hayırlı olsun şimdiden analı babalı büyüsün iyi geceler canım

tebrıklera.s.
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp etsın

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin insallah saglıcakla alırsın bebeşini kucagına darısı benim ve butun bebek isteyenlerin basına olsun:emir_bebek::emir_bebek:

tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

hiçbir problem çıkmayacak inşallah cnm gönlünü ferah tut stres yapma Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah ım inşallah...

kızlar selam bugün onbeşinci gün kan testimi yaptırdım sonuç 207.40 doktorum hayırlı olsun gebesiniz dedi eve gelene kadar ağladım sevinçten sizce sonucum nasıl neolur bişeyler yazın inanamıyorum haladaha iki hafta sonra keseyi görmek için çağırdı doktor şimdide kese stresi başladı çok dua edin neolur bi problem olmasın kızlar allah herkese yaşatsın bu duyguyu darısı bekleyenlerin başına olsun :nazar::nazar:

CANIM GÖZÜN AYDIN BAK KORKACAK Bİ ŞEY YOK DOKTORUNUNDA SÖYLEDİĞİ GİBİ HAYIRLI OLSUN BEBİŞİNNNNNNN

hayırlı olsun canım allah mutluluğunu daim etsin, seni çok iyi anlıyorum bende keseyi geçen hafta gördüm perşembe kalp atışları için gidicem ne korkular yaşadığımı bir ben birde allah bilir ama rabbim bizi bu sıkıntılardan en iyi şekilde kurtarması için dualarımızı esirgemeyelim.

hayırlı olsun cnm allahım sag saglım kucagınada almayı nasıp etsın inş

tebriklerr şekerimmm darısı bize inşallahhh sağ salimm kucağınaa alırsınn inşallahhh

kızlar selam bugün onbeşinci gün kan testimi yaptırdım sonuç 207.40 doktorum hayırlı olsun gebesiniz dedi eve gelene kadar ağladım sevinçten sizce sonucum nasıl neolur bişeyler yazın inanamıyorum haladaha iki hafta sonra keseyi görmek için çağırdı doktor şimdide kese stresi başladı çok dua edin neolur bi problem olmasın kızlar allah herkese yaşatsın bu duyguyu darısı bekleyenlerin başına olsun :nazar::nazar:

tebrik ederim yusi allah inşallah sonuna kadar ikinizide yada üçünüzüde sağlıkla doğuma ve birbirinize kavuşmanızı nasip etsin. Değerin gayet güzel benim 12. günde 209 çıkmıştı 14. günde 900 leri buldu ikiz bebişlerim 8. haftaya girdik bizde allah sanada kısmet etsin inşallah. çok heycanlı bekleyiş sakın sıkma kendini rahat ol sonuçtan sonra rahatlamış olman lazım klesyi görmek heyecan yaratıyor ama ondan sonraki hafta kalp atışını dinlemek müthiş inşallah srasıyla bunları yaşarsın. tekrar hayırlısı olsun kendine dikkat.

X