kızlar bende hamileyim

yusi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2008
13
1
kızlar selam bugün onbeşinci gün kan testimi yaptırdım sonuç 207.40 doktorum hayırlı olsun gebesiniz dedi eve gelene kadar ağladım sevinçten sizce sonucum nasıl neolur bişeyler yazın inanamıyorum haladaha iki hafta sonra keseyi görmek için çağırdı doktor şimdide kese stresi başladı çok dua edin neolur bi problem olmasın kızlar allah herkese yaşatsın bu duyguyu darısı bekleyenlerin başına olsun

canim oncelikle tebrik ederim senii....

keseyi ben ilk 6 haftalikken gormustum inanilmaz bisiy ya,kalbi atiyor hizli hizli cok guzel bir duygu yani..

bunun icin sakin stres yapma,o anda herseyi unutuyosun zaten..

canım gözünaydın tebrikler. canım o kadar stres yapma keseyide görürsün bebeğinide hamilelliğini en iyi şekilde geçirmeye çalış.Allah bebeğini sağsalim kucağına almayı nasip etsin... benimde bebğim olmuyo 4 senedir inşallah rabbim bu duyguyu banada nasip eder... herşey gönlünce olsun yusicim...

Canim Tebrik Ederim Seni Allah Sağlikla Kucağina Aldiği Günleride Göstersin Darisi Bütün Bebek özlemi çeken Herkese

canım tebrikler...allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Canım tebrikler....Sayfayı işallah hamiş olan vardır diye açtım ve ilk seni gördüm :)Kalbini ferah tut şutarafagitti hiçbir problem çıkmayacak emin ol!!!

canım tebrik ederim şuan seninle aynı duyguyu paylaşıyorum bende bugün öğrendim hamileyim allah her isteyene versin inş

canım tebrikler çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inşaallah amin merake tme seni dövdüğü zaman anlarsın :roflol: inanırsın cnaım bend e uzun haftalar inanamamıştım ama tepiklemeye başlayınca inandım hoş genede çok inanamıyorum sanırım kucagıma almadan da inanamayacagım ya tebrikler birtanem

tebrikler ,
kese stresi falan yapma bak kan testi sonucun gayet iyi hani diyom ikiz mi , en güzel göz yaşlarını dökmüşün inşallah bizlerede nasip eder mutluluk gözyaşlarını
yaaaa çok güzel bir haber bu , rabbim sağlıklı gebelik ve sağlıklı bebek yada bebekler nasip etsin.
durmundan haberder et bizleri

tebrik ederim canım çok sevindim hamile haberi aldımmı içim kıpır kıpır oluyor rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amiiin

Canım seninkiler ikiz gör bak, gözünüz aydın olsun, kucaklarınız bebişlerle dolsun, darısı buradan birbirinr dualarını eksik etmeyen herkesin başına

Hayırlı olsun canım,inşallah sağlıklı bir hamilelelik geçirirsin..

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin sag salim inş. saglıklı rahat bir hamilelik gecirirsin inş.....

gözün aydın Allah sağlıklı bi hamilelilik ve sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah

Canım sonucun cok güzel hiç stres yapma insallah keseyide görürsün cok hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirisn

çok tebrikler canım.hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin rabbim.....çok sevindim

cnm hayırlı olsun rabbim bizede nasip eder inş tez zamanda.......

tebrikler Canim. Allah Kucağina Almayi Da Nasip Etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…