Erkek İnfertilitesi Kızlar Ben Şoktayım...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

wersaff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2014
567
97
33
EE10445F-1EB8-4C52-8135-0899C6B7FFF9.jpeg
Kızlar eski konulardan bilirsiniz .2 sene önce test yaptırdık tüp bebekten başka çareniz yok dediler.Bizde başka doktorun görüşünü almak için Araştırma hastanesinde test verdik .Ultrason testi sonucu çıktı ve sperm testi de çıktı .2 sene önce sperm sayısı 8 milyondu.
Şimdi yeni test çıktı lütfen bakın ne olur .Daha sonuçları doktora göstermedik .Anlamadım ben

1AF878E2-752D-425F-9E10-D58FDBE20865.jpeg
1AF878E2-752D-425F-9E10-D58FDBE20865.jpeg

Eklentiler

• F173C6E3-D666-472D-9C60-51F0421A77D3.jpeg
    F173C6E3-D666-472D-9C60-51F0421A77D3.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 273
Kızlar buda eski değerlerimiz .Anladığım kadarıyla bu yeni sperm testi ayrıntılı değil .Yani bir yanlışlık mı var

Eki Görüntüle 2108305 Kızlar eski konulardan bilirsiniz .2 sene önce test yaptırdık tüp bebekten başka çareniz yok dediler.Bizde başka doktorun görüşünü almak için Araştırma hastanesinde test verdik .Ultrason testi sonucu çıktı ve sperm testi de çıktı .2 sene önce sperm sayısı 8 milyondu.
Şimdi yeni test çıktı lütfen bakın ne olur .Daha sonuçları doktora göstermedik .Anlamadım ben
Bi sorun görünmüyor canım

Kızlar of var mı bilgisi olan .O kadar konuya cevap atıyorlar ki ,benimkilere de bakın

Kızlar of var mı bilgisi olan .O kadar konuya cevap atıyorlar ki ,benimkilere de bakın
Yeni teste gore guzel gorunuyor ama farkli merkezler farkli sonuclar verebilir. Bence guvenilir bir merkezde yaptirman saglikli sonuc verir.
Ben de uyduruk bir hastanede yaptirdim sayi yuksek cikti cok da sallamiyorum esasinda.
Buyuk sehirdeysen iyi bir tup bebek merkezinde yaptirsaniza

Yeni teste gore guzel gorunuyor ama farkli merkezler farkli sonuclar verebilir. Bence guvenilir bir merkezde yaptirman saglikli sonuc verir.
Ben de uyduruk bir hastanede yaptirdim sayi yuksek cikti cok da sallamiyorum esasinda.
Buyuk sehirdeysen iyi bir tup bebek merkezinde yaptirsaniza
Ben Haseki eğitim araştırmada yaptım

Yaşınız gencse normal yol dan deneyin. 30 üzeriyse fazla zaman kaybetmeden tüp bebek deneyin. Tüp bebek yaptirmak işi cabuklastirir. Yok ben beklerim diyorsaniz normal yolla deneyin. Degerleriniz düzelmis

Eki Görüntüle 2108305 Kızlar eski konulardan bilirsiniz .2 sene önce test yaptırdık tüp bebekten başka çareniz yok dediler.Bizde başka doktorun görüşünü almak için Araştırma hastanesinde test verdik .Ultrason testi sonucu çıktı ve sperm testi de çıktı .2 sene önce sperm sayısı 8 milyondu.
35 milyon iyi bizde ahh ahhh cok cok düşük. 4 kez yaptırdı test hepsi ayni cikti. bence bir kadi doğuma git. bi goster sonra tup bebek icin baska bi yere gidersin sonuçlarını bir göster. bakarsin çatlama ignesi asilama vs biseyler olur.

Kozlar ben bu testte anlamadığım ;bizim sperm hareketliliği tam olarak kaç ? %60 mı yoksa %30 mu ..Bşr de kızlar yıkandıktan sonra ki değerler mi bunlar

X