kızlar ben de hamileyim

Canım tebrikler,kucağına da hayırlısıyla alırsın inşallah.

Tüm sayfaları okudum tek tek yazmamışsın.Kan değerin kaç çıktı?

canım kan değerim 17. günde 211,76 çıktı. dün öğleden sonra da doktorumla görüştük gayet iyi olduğunu söyledi. tekrar kan testine gerek görülmedi. 10 gün sonra bebişimi görücem inşallah. a.s.

artık namazlarımda hepinize dua ediyorum. hamiş olanlara hayırlı sağlıklı evlatlar , isteyenlere de müjdeli bir haber nasip olur inşallah.

Ece, hayırlı olsun cnm. İnşallah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirir kucağına alırsın bebişini. Sizin problem sebebsiz miydi?

Son düzenleme:
Ece, hayırlı olsun cnm. İnşallah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirir kucağına alırsın bebişini. Sizin problem sebebsiz miydi?

canım teşekkür ederim. bizimki açıklanamayan infertilite grubuna giriyordu. 1 yıl olmayınca gereken tahliller , rahim filmi , spermiyogram yapıldı herşey normal çıktı. 3 ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandık yine olmadı. 1. aşılama da tutmayınca iyice umudum kırıldı. 2. aşılamada zaten başımıza gelmeyen kalmadı:roflol: artık iyice gerilmiştim. bu da olmazsa artık yaz sonuna kadar ara vericektim ki müjdeli haber geldi :)
şimdi sıra sizlerde inşallah.

tebrikler ecetuna..canim sizde sorun neydi neden asilama onerilmisti???

artık namazlarımda hepinize dua ediyorum. hamiş olanlara hayırlı sağlıklı evlatlar , isteyenlere de müjdeli bir haber nasip olur inşallah.

canım tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin kendine dikkat et bizler için dua et darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…