kızlar ben de hamileyim

tebrikler canım benim tebrikler hayatım allahım uzun ömrlü bri evlat eylesin inşaallah amin

Ecetuna
Canım çok sevindim. Bence bu bir mucize senin için. Neden mi aşılama yoluyla hamile kalma ihtimali biraz düşük. Normal yolla hamile kalmaya oranla şansın % 2 artıyor. Ama rabbim verdimi veriyor işte. Sağlıklı ve sihhatli kucağına aldığın haberlerinide alırız inşallah burdan .Benim 3 aşılamam oldu ama olmadı. .Şu an tüp bebek tedavisindeyim. Uzun protokol. bugün doktor kontrolüm var. İnşallah yeterli sayıda yumurtalarım oluşmuştur. Bu yoldaki hergesin rabbim yardımcısı olsun. Tekrar gözünaydın canım.

tebrikler canım. inşallah bütün isteyenler bu duyguyu yaşarlar. ben de çok istiyorum. Allah yardımcın olsun , sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...

2. aşılama sonucum pozitif veee ben de hamileyiimmmmmmmmm. rabbim isteyen herkese yaşatsın.:teytey::teytey::teytey:
a.s. tebrik ederim ALLAH tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almak nasip olsun darısıda bizlere inş amiiiiiiiiin

Canım çok çok tebrik ediyorum!Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder işşallahhh..... :))
Darısı biz bekleyenlerin başına :)

Arkadaşalar sevincime ortak olan herkese teşekkür ederim. rabbim mucizesini hepimize yaşatsın. dileyen herkese , vatanına, milletine , bayrağına , dinine sadık olacak hayırlı evlatlar versin.

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: TEBRİKLER ECETUNA Rabbim kucağına da almayı nasip etsin

dur burdanda tebrik edeyim seni canım rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşaaaaalh amiiin

canımmm tebrikler çooooooook sevindim. allah kucağına almayıda nasip etsin

Gözün aydınnn Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Slm canim. Guzel bir duygu olmali.senelerce cocuk bekleyenlerdenim. Bizim icin dua edermisin. Allahim bebisini kucagina almayi nasip etsin.

Canım tebrikler,kucağına da hayırlısıyla alırsın inşallah.

Tüm sayfaları okudum tek tek yazmamışsın.Kan değerin kaç çıktı?

ecetuna tebrık ederım cnm.Allah tamamına erdırsın.darısı bız bekleyenlerın basına.dualarını eksık etme

2. aşılama sonucum pozitif veee ben de hamileyiimmmmmmmmm. rabbim isteyen herkese yaşatsın.:teytey::teytey::teytey:

tebrik ederim canım allahım hayırlı sağlıklı bir evlat verir inşallah rahat bir hamilelik geçirmen dileğiyle mutluluğun daim olsun...

öncelikle tebrik ederim seni..ben burda yeniyim ama aylardır takip ediyorum bu siteyi..aşılamadan çok umudum yoktu sayenizde tekrardan umutlanıyorum.hayırlısı

tebrik ederim canım. mutluluğun daim olsun.
sağlıklı ve mutlu bir hamileliğin ardından yavrunu sağlıklı al kucağına inşallah.
Rabbim bizlerede yaşatsın bu mutluluğu.Aminnnnn

Gözün aydın canım tebrikler,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
darısı başımızayerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…