kizlar ben cok SIKILDIM ya!!!

rosa85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
661
849
arkadaslar ben beklemekten cok sikildim nedense bir haftadir depresyonda gibi bir seyim 16sinda 40.hafta doluyor doktora kalsa simdiye coktan dogmustu ama hala bir sey yok neden acaba ters giden birseylermi var diye korkuyorum.koskoca 9 ay gecti su son günler gecmiyor birde herkes sormuyormu "daha dogurmadinmi?"diye sinir oldum sanki benim elimde gibi ....

hic basklarini kafana ne takion sen bosver
dinleme vallaha
bi kulagindan girsin digerinden ciksin
herkese ole yapilar zaten
benimde son gunlerim hic gecmiodu ogluma hamileyken aynen sen gibiydim allahim guc kuvvet versin canim allah bi avazada kurtarsin insallah sag selim bebegine kavursun
sonra da buraya gelirsin aha benim de bebegim geldi cok sukur dersin

sagol gercekten haklisin insallah en kisa zamanda iyi haberleri yazarim buraya cok tesekkürler güzel dileklerin icin

canım benım bende senın gıbı olmustum son gunlerımde hıc canını sıkma zman ole bı gecıcek kı bı bakmıssın cocugun kucagında kosusturmaya başlamıssın
dıcegım kendını uzme bbeegınde uzulmesın
a.s.

az kalmis biraz daha dayan insalalh allah yardimcin olur da bir an once atlatirsin bugunelri ve bebisini kucagina alirsin

bazen yanlış hesaplama oluyor.ama herkes son zamanda aynı depresyonu yaşar..çok normal bu..hayırlısıyla doğurursun işallah.geç olsun güç olmasın demii..

benımde 31 martta dolacak gunum ama sımdıden gecmek bılmıyor zaman.bıran once olsun ıstıyorumzamanını beklemeden gelsın bebısım

arkadaslar ben beklemekten cok sikildim nedense bir haftadir depresyonda gibi bir seyim 16sinda 40.hafta doluyor doktora kalsa simdiye coktan dogmustu ama hala bir sey yok neden acaba ters giden birseylermi var diye korkuyorum.koskoca 9 ay gecti su son günler gecmiyor birde herkes sormuyormu "daha dogurmadinmi?"diye sinir oldum sanki benim elimde gibi ....

canım seninle aynı durumdayım benimde 16 martta günüm doluyo son hafta gecmek bilmedi bende depresyona girdim herseye canım sıkılıyor kafama takıyorum bebegim hala dogmadı ve hiç bir belirti de yokmus gibi geliyor allah hayırlısıyla kurtarır insallah sabır sAbır

benim durum daha kötü çünkü 12 sinde doldu günüm dün belim ağrıdı biraz kasılma falan oldu ama yatınca da geçti

X