kızlar beklemek ne kadar zorr:(((

inşallah olur canım eşinide allah korusun hayırlı kavuştursun rabbim.bende birbuçuk yıllık evliyim 21 yaşındayım:))bende de en son sorun yoktu 3 ay önce muayene olmuştum şimdi durum ne bılmıyorum.işte böyle canım

aaa 88 lisin yani bende bu ay itibariyle 1 yıl 3 aylık evliyim 20 yaşındayımkaydirigubbakcemile5

aaa 88 lisin yani bende bu ay itibariyle 1 yıl 3 aylık evliyim 20 yaşındayımkaydirigubbakcemile5

yok canım bende 89 luyum 10.ayda 21 den gun aldım:))ne güzel ya benım yasımda evli biriyle konusmak.erken evlendığimi düşünüyolar beni sinir ediyolar.iyikide evlenmişimsositosositokaydirigubbakcemile3

yok canım bende 89 luyum 10.ayda 21 den gun aldım:))ne güzel ya benım yasımda evli biriyle konusmak.erken evlendığimi düşünüyolar beni sinir ediyolar.iyikide evlenmişimsositosositokaydirigubbakcemile3

kız ne 21 iklava: aaaa 20 o 20kaydirigubbakcemile3 ewt banada aynını dediler ben 18imde sözlendim nişanlandım 19da evlendim şuan 20 yim banada aynını diyolarda boşver bende iyiki erken evlenmişim ve iyiki erken anne olurum tabi sende

inşallah canım hayırlısıyla tüm isteyenlere versin rabbim.tanıştığıma memnun oldum.msn de de görüşebiliriz istersen:içelim:

merak ettim ya sonuç

kızlar test yapmadım esım bıraz daha bekleyelım dedı emın olaraak yapalım dedı ama adet olmadım daha hafta sonu tam bı hafta olsun olee
eesm ole ısdeyınce bende yapmadım beklıyorum ısdee

kızlar merhabalar aktaşözlemle bugün telde konustuk.kan tahlılı yaptırmıs sonuç 100 cıkmıs dedıgıne gore.öğleden sonra ulturasona gırcekmıs yıne haberdar ederim sizi.net olmadığı için giremiyormuş benden rica etti sizleri haberder etmem için.işte böyle şimdi dua edelimde hayırlı sonuçlar alsın inşallah.

sagol canim haber verdigin icin inan bende cok meraketmitim hayirlisi olsun ins 100 ne demek oluyo hamilemi degilmi aceba canim

kızlar iyi akşamlar.aktasözlem le tekrar irtibata gectim.ulturason sonucunda kesenin görülmedğini ve doktorun dış gebelik var dediğini söyledi.yarın tekrar gidiceğini ve tüpler de olup olmadığını öğreneceğini söyledi.çok üzüldüm rabbim yardım etsin inşallah(

geçmiş olsun.ben de çok korkuyorum bu dış gebelik olayından.allahım hepimizi korusun.

geçmıs olsun inşallah dış gebelık degıldır...
merakla ıyı haberlerını beklıyoruzç...:ecrin_bebek:

geçmıs olsun inşallah dış gebelık degıldır...
merakla ıyı haberlerını beklıyoruzç...:ecrin_bebek:

merhaba özlemden haberi aldım ve başka başlıkta bir hamile haberi diye yazmıştım.galiba görmediniz.:))ben yine söyleyim.doktorunu değiştirip başka bir doktora gitmiş ertesi gün.doktor daha cok kücük ondan görünmuyor dış gebelik falan degil seen 10 gün sonra gel bidaha bakalım ozaman belli olur demiş.yani hamile:))rabbim tüm isteyenlere versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…