kızlar beklemek ne kadar zorr:(((

aktasozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
214
1
ekım 1ınde ılk adet tarıhım kasımın 4 oldu yok hala bıseyy gecen ay tam 30 gunde oldum adett normalde 28 gunde bır olurdumm bu ayda 30 gunden hesaplayınca ekım 31 olmama gerekıyodu ama olmadım teyzem ılla gıddelım doktora dıyo ama ben beklemek ısdıyorum dahada cok zor beklemekde gecen ayda ıkı gun gecıkmısdı cok umuta kapılmısdımmm sonucc negatıfftıı akıntım var sadece kasıkgımda bazen agrı oluyo bıde rahmımde bısı varda gerlırya ole oluyoo ates basıyo goguslerımde bısı yok agrı falan ama sankı buyukler bırazz offfffisfisfis

haklısın aslında ısde ol daha cok moralım bozulur dıye bugun olurum bugun olurum heralde dıyeee gunler gecırıyorumm

Hemen test yapmalısın bence,
Böyle daha çok yıpranırsın,
Sonucu öğrenmen boş yere umutlanmandan daha hayırlıdır,
Yada boş yere değilse de sevincini ertelememiş olursun,

canimmm kacak nerelerdesin sen uzun zamandir gorusemiyoruzz..canim arkadasim ins hamilesindir bak bende cok merakettim sonucu ins bebis vardirda.esinin donusunu beklerken bi teselli olur canimm cok optumm

mrhb sorgunlu bana dün özel msj atmışın bende cvp ladım bişi yasmadın

canım iyi akşamlar cevabın gelmedı
bende heralde okumadı demiştim
cok özür dilerim ben yanlış görmüşüm canım
inan o kadar üzüldümki farkına vardıktan sonra
tekrar özür dilerim inşallah yakın zamanda gercek haberini alırım tatlım:)opuyorumnanaktan

yolladım ama gelmemiş heralde ya üzülcek özür dilencek bişi yok güldüm sadece ve Allah söyletti heralde dedimkaydirigubbakcemile3 inş. dediğin gibi olur bu ay ama benim artık pek bi ümidim kalmadı

yolladım ama gelmemiş heralde ya üzülcek özür dilencek bişi yok güldüm sadece ve Allah söyletti heralde dedimkaydirigubbakcemile3 inş. dediğin gibi olur bu ay ama benim artık pek bi ümidim kalmadı

inşallah canım rabbimden umut kesilmez lütfen umutsuzluğa kapılma
bıildiğim kadarıyla cokta olamamıs ben 1 yıldır beklıyorum 3yıl 5yıl dha fazla bekleyende var lütfen üzülme ccanım hayırlısını iste.senın sorun varmıydı ayıp olmazsa,sorabılırmıyım:kedi:

ya çok olmadı ama bu ay 5. ayımız ve 1ayımız kaldı çünkü eşim askere gidicek mafoldumben ve taaa dönüşüne kalcak eşimden ayrılıcağım için zaten çok üzgünüm bebişim olursa tesellim olur diye düşünüyorum ama adet olucam sanırım belirtilerim başladı bildiğim kadarıyla bi sorun yok sen nekadarlık evlisin kaç yaşındasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…