kızlar bebişleri gece nasıl uyutuyorsunuz?

saol canım ya, genelde bebişlerle ilk başlar zor oluyor.. bizimkiside katmerli zorluk ama dediğin gibi bir gülüşleri sıcaklıkları yetiyor unutmaya.. birde hep aktif biri olarak bu ara eve hapsolunca dahada zorlanıyorum. insan yüzüne hasret kaldım şimdilik bir gördüğüm doktorlar..:)))

vallahi ben bu gece ne yaptıysam uyutamadım..(((

günü gününe uymuyor bebişlerin.allahtan annem bir süre daha yanımda..

merhaba kasım anneleri bende 10 günlük anneyim tamda benim sıkıntımı konu başlığı yapmışsınız. benim bebeğim gündüzleri 3 saat uyuyup keni uyanıp emip tekrar uyuyor gündüz sıkıntım yok, ama geceleri saat 2 de uyanıp sabah 5-6 ya kadar uyumuyor. aslında uyumaması o kadar problem değilde biraz huysuz oluyor yarı ağlamakla aplamamak arasında sesiz sesiz durmuyor yani. ilk bebeğim olduğu için bu durum normal mi değilmi bilemedim sizin fikrinizi almak istedim. :teselli:

bizde bir ayı yeni geçtik, ben yoğun oarak öyle bir problem yaşamadım ama normaldir tabiki daha çok küçük yakında düzene girer merak etme, gündüz uyanık tutmaya çalışki gece daha çok uyusun

çok teşekkür ederim, bende sizin dediğiniz gibi gündüzleri uyandırıp geceleri uyutma fikrini düşündüm ama daha çok küçük, gece gündüz kavramını öğrenmesi için birde o kadar güzel uyuyorki gündüz kıyamıyorum uyandırmaya.:asigim:

Gecede gündüzde memede uyuyor 1,5 aylık oldu nerdeyse daha kendılıgınden uyudugunu gormedım hep bvoylemı olacak :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…