kızlar bebişlere örgü ile bişeyler yaptınızmı? :)

prm öznür çok güzel olmuş bebeğin hayırlı günlerde kullansın
ben hiçbirşey örmedim birinciye annanesi ve babannesi çok örmüşlerdi.hem onlar var hemde tekrar örüyorlar

teşekkürler emine ya bende yapmayacaktımda izine ayrıldıktan sonra evde kafayı yedim ugraşacak bişeyler aradım ve kafama göre yaptım hiç bi yerden örnek almadım. ama kolaymış bakalım bebişler saga salim dogsunda giydirmek nasip olsun.

KIZLAR BAKIN KIZIMA NELER YAPTIM... ÖRNEKLERİ TAMAMEN KAFAMDAN YAPTIMM. BU KADAR BECEREBİLECEGİMİ BİLMİYORDUM.

ayy ne güzel olmuş öyle hele o patikleri yerim ben eline sağlık
ben bişey örmedim ama ananesi maşallah hiç durmadan örüyo epeyce oldu yeleyi yırkası

KIZLAR BEN HIZIMI ALAMADIM YAPTIKÇA YAPSIM GELİYOR.
ATKI,YELEK 2 TANE PATİK YAPTIM VE ŞİMDİDE ELBİSE BAŞLADIM YARIYA GETİRDİM SİZEDE TAVSİYE EDERİM ÇOOK GÜZEL BİŞEY BEBEĞİNİZE BİŞEYLER YAPMAK HELE BİDE DOGMAMIŞ BEBİŞİNİZİN ÜZERİNDE HAYAL ETMEK MÜKEMMEL BİŞEY HARİKA TAVSİYE EDERİM. a.s.

Sule Yap Beence çook Kolay çok Güzel Bende Battaniye Yapmak Istiyordum Ama Sonradan Vaz Geçtim

AY bende cok guzel bir battaniye yaptim resmini cekeyimde koyayim bakin nasil guzel :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…