kizlar bebisim geliyor hamileyim

canım hayırlı ugurlu olsun inşaallah ıkıncı bebekmıydı senın allahım tamamına erdırsın bizlere dua et emı bıtanem :asigim:

aaa ne güzel bir haber bu yaa... canım tebrik ederimm.. Rabbim sağlıla kucağında görmeyi nasip etsin.. bizlerede dua et.. çok srvindim canımm.. tebriklerrrrrrrrrrr.. darısıada biz olmayanlar inşşş:)))

Burdan Da Tebrik Ediyim Bari:) Başliğin Süper Olmuş Canimin Içi :) Hadi Bakalim çok Dikkat Et. Sigarayi Birakacağina çok Sevindim Inş Bende Hamile Kalirsam Tiksinerek Birakirim :))

tebrikler canım....
allah kucagına da almayı nasip eder insallah....
darısı tüm isteyenlerin basına:1hug:

Burdan Da Tebrik Ediyim Bari:) Başliğin Süper Olmuş Canimin Içi :) Hadi Bakalim çok Dikkat Et. Sigarayi Birakacağina çok Sevindim Inş Bende Hamile Kalirsam Tiksinerek Birakirim çünkü korkuyorum bırakamam diyeşakkıdı

kizlar hepinize teskkürler tabiki dualarim sizinle cok mutluyum inanin ilk beebisim bu insallah annesine saglikli gelcek ay cok heycanliyim:asigim::asigim::asigim:

canım ya özel olmazsa tedavı gördunmu ne kadardır ıstıyordunuz ben böle bıktırırım insanı :asigim:

balsurat birini yanlislikla actim ama olsun ay canlarim hepnizi tek tek öpüyorumŞenizŞenizŞeniz

Gülsu afferin kız sana 2 başlık açmışsın burdanda tebrik ediyorum seni
darısı başımıza bizlerede dua et:teytey:

gülsü bitanem benim tebrik ederim canım çok mutlu oldum yaaa allah nazardan saklasın:nazar::nazar: teyzesi yer onuu:teytey::teytey:

ececim canim benim allahim umarim sizede vercek canim cok sagolun sizler kardeslerimsiniz ilk sizlere yazdim

paprina simdi esim doktoro aramis randüvüyu ne zaman verir bilmem ay cok heycanliyim balsurat sorun varsa sor canim ay sizleri cok seviyorum

ececim canim benim allahim umarim sizede vercek canim cok sagolun sizler kardeslerimsiniz ilk sizlere yazdim

canım seni çok seviyorum bitanem benim dikkat et kendine yorma kendini iş falan yapma dok da git en kısa zamanda sakın ihmal etme Şeniz

tamam ececim dikket etcem doktora gitcem en kisa zamanda canim bende seni cok seviyorum canim

kız derram çok seviyom kız ben senın sorularını utanma Şeniz
aynı bende senın gibiyim :1rolleyes:

oooo canım canımm bizi bizden cok anlayan yok bıtanemm bende senı cok sevıyomm :asigim:birazda sen sor bakem ben bıktırmıyem hemen :roflol:

X