Kızlar bebeklerinize nezaman bişeyler almaya başlıcaksınız?

Bende o mağazaya ilerleyen haftalarda bakmayı düşünüyorum,prematüre bir iki kıyafet almalı sanırım...

Bende o mağazaya ilerleyen haftalarda bakmayı düşünüyorum,prematüre bir iki kıyafet almalı sanırım...

Mutlaka prematüre almalıyız diye düşünüyorum.Bende oraya bakacağım.Canım birde yolun oraya düşer mi bilmiyorum ama Kozyatağı'nda Mothercare'in outleti var.Biz geçen gün gittik.O kadar hesaplı ki üzerindeki etiket fiyatlarına göre.Çok da kaliteli.Birde ihtiyacın olan ne varsa doldurup çıkabileceğin bir yer.İhtiyacımız olacak her şey var.Dükkan dükkan gezmene gerek yok.Zor tuttuk o gün kendimizi almamak için ama hem doktorum ayrıntılıdan sonra yap alışverişini dedi.Hemde ben korkarım bazı şeylerden.Onlar elimde kalırsa çok zor olur benim için.O yüzden ben 2 hafta sonra başlayacağım alışverişime.Sen neler aldın şimdilik?

canım ben aldım çok güzel oradaki bayan çok yardımcı oluyor..

Cnm ben hiçbirşey almadım şu ana kadar bu cumartesi ayrıntılıya giricem bi aksilik çıkmazsa,bende senin gibi korkuyorum açıkçası en azından diyorum şu temmuz ayını bitirelimde öyle alıyım,....alacağım şeylerde zaten ilk doğduklarında gerekli olacak şeyler zaten Allahım kucağımıza almaya nasip ederse onlar doğduktan sonra ne ihtiyaçları varsa onu alırız.........Cnm ben nazardan,gözden çok korkarım Allahım esirgesin açıkçası ikiz olduklarını bile yakın çevrem ve sizler hariç kimseye söylemiyorum çeken var çekemeyen var birde ben geleceğe dayalı kesin planlar yapmayı hiç sevmem herşey akışında devam etsin en iyisi diye düşünürüm....

Aynı kafadaymışız seninle.kaydirigubbakcemile5

canım ben daha 7 haftalığım tabi böyle şeyler için çok erken..zaten bebeklerin ikiz olduğunu da 14 temmuzda öğrendim yani daha 1-2 gün geçti..henüz şoktan bile çıkamadım :1shok: bi kanamam olmuştu bebişim düştü sanıp korkarak gittim doktora meğer kistim vardı iki tane onların biri patlamış kanama ondanmış ve iki bebeğimi de gördüm kalp atışlarını da duydum biri 120 diğeri 128 atıyor..çok heyecanlıyım ama kesinlikle sana katılıyorum hele ki düşük korkusu yaşayınca anne babalarımız hariç kimseye söylemedik ikiz olduklarını söylemeyi de düşünmüyorum hele alış veriş buna daha çok var sanırım..kısmet olursa bebeklerim 2010 Mart'ın ilk haftası gelecek ben de en azından Kasım-Aralık olsun o zaman alıyım bişeyler diyorum..kimsenin içini bilemeyiz..iyi gözle bakan var bakmayan var..çok korkuyorum nazardan..
ALLAH'IM BEBEKLERİMİZİ KORUSUN VE SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.. opuyorumnanaktan

Amin cnm,hele ki ilk 3 ay sakın söyleme bence,benim etrafımda pek iyi gözlü insanlar yok o yüzden eşimle böyle bir karar aldık,birde 6 senelik evliyiz şimdi ikiz deyince hemen tüp bebekmi dicekler,annem dışında da kimse bilmiyor tüp bebek olduğunu malum insanlara dedikodu lazım...

kızlar bence şimdiden söyleyin ikiz diye, sonra doğduklarında öğrenince daha da fesatlanıyor insanlar ve nazar değiyor, ben ilk günden itibaren söyledim, şimdiden hazırlansınlar ki sonra nazara gelmesin bebelerim :)

Sende haklısın cnm ama benim kardeşim bikaç kişiye ağzından kaçırmış vallahi o gün ağrım sızım durmadı korkuyorum ben, hele bir 7 aylık falan olayım öyle söylerim sorana diyorum..belki de benim kuruntum inancım ama ne biliyim işte...Zaten insanlar karnımı görünce ikizmi diye soruyor çünkü 5 aylık hamileyim ama karnım 7 aylık gibi:kedi: Birde cnm bana çok nazar değer mesela yapmak istediğim bir düşüncemi kesin olarak baktığım bile bikaç kişiye anlatıyım olmaz yani....

ya benimkinin birinin cinsiyeti tam degil dr renkliye gir dedi ama biz istemedik ısın fazla dşye normalde dr iki tane diye karıstıyolar hahahhay

bana bu akşam dr.um biri kesin kız dedi :) öbür haydut poposunu döndü göstermedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…