kızlar bebekleriniz döndünü

benimkide 30. haftadan beri dönük ve değişmiyoda ayaklarını sağ kaburgama başınıda sol karın boşluğuma dayamış durumda

Benim kzıım da annesi gibi önceden herbir tedbirini aldı. 7. ayın başından beri başı aşağıda:))
Zaten bebeklerin %97'si dönüyormuş. Rahim armut şeklinde olduğu için ters pozisyonda rahat edemiyorlarmış.

benimde kontrolum ayın 11.de bakalım ne olacak yazarı o zaman size bluecum bakalım seninki ne olacak

hayırlısı olsun canm ya ben o kadarda dert etmiyorum açıkçası normal veya sezeryan farketmez sağlıklı olsunlarda bebişler gerisi önemli değil cnm:ecrin_bebek:

benimde 32. haftada dönüktü tatlım ama doktor tekrar dönedebilir dedi bebek işte hareketli olduğundan her şey yapabilir dönmesinde de herhangi bi sakınca yok güzelim sadece normal değil sezeryanla doğum yaparsın

hayırlısı olsun canm ya ben o kadarda dert etmiyorum açıkçası normal veya sezeryan farketmez sağlıklı olsunlarda bebişler gerisi önemli değil cnm:ecrin_bebek:

canım normal yada sezeryan fark etmez tabiki ama yinede mecburiyetten sezeryan yapmak istememiştim ama kısmet tabi yinede

canım senin bebişin %90 döner canım çünkü bu haftalarda sadece kafası yukarda olan bebekler dönmüyormuş zaten seninki bayağı aşağı çevirmiş kafaını
önemli olan sağlıkları

öyle tabi canım önemli olan sağlıklı olması bakalım önümüzdeki hafta kontrolümüz var doktor ne diyecek bizim cadı nasıl duruyor olacak

benim yaklaşık 1 -2 hafta önce döndü tekmeleri yukarı atıyordu çünkü :))) dün dr gittik artık dönmüş dedi.

benim bebegim de donmemis. 33 haftalik. simdi internetten baktim bazi egzersizler var. onlari uygulayavcagim bakalim.

ben de sezeryan istemiyorum. hep kendimi buna hazirladim. insallah hayirlisi ile normal dogum olur.

dün kontrolumüz vardı benimde bebeğim dönmüş Allah herkesin hakkında hayırlısını versin inş sağ salim doğar bebişler

kızlar bugün kontrolüm vardı bebeğim dönmüş artık ama doğum tarihimiz yine değişti 24 temmuz diyor doktor

ay ne kadar güzel bebekler pozisyonlarını almış benim kızımda ters duruyor kafası göbegimde ayakları kasıklarımda dr dönmesse sezeryanla alıcam dedi inşallah sizlerin bebekleri gibi dönerde kızım normal dogum yaparım

dün kontrolumüz vardı benimde bebeğim dönmüş Allah herkesin hakkında hayırlısını versin inş sağ salim doğar bebişler

kızlar bugün kontrolüm vardı bebeğim dönmüş artık ama doğum tarihimiz yine değişti 24 temmuz diyor doktor

ay hanimlar ya sizi okuyunca coook sevindim. insallah benim bebegimd e doner. lutfen dua edin. ben de sezeryan istemiyorum. hep normal istiyorum dedim en basindan. Herseyin dogali dedim. tabi saglik icin sezeryan gerekiyorsa elden bir sey gelmiyor ama dua edin insallah benim kizim da doner.

ya bir de dondugunu ultrason haric nasil anliyorsunuz? ben neresi kafa neresi ayak anlamiyorum. egzersizler var yaparken de cekiniyorum ya donerse farketmezsem tekrar dondurursem gerisin geri diye.

Allah'im hayirlisi ile donsun neolur?:çok üzgünüm:

inşallah canım daha erken döner bebeğin üzülme.

canım benim geçentiğimiz günlerde bir ara çok midem bulanıyordu ama böyle kusacak gibi değilde yinede çok bulanıyordu annemler zaten o gün dönmüştür demişlerdi.yani mide bulantısı belirtiymiş

benim zaten haftayla alakalı bir sorunum vardı arkadaşlar dün doktora gittim bebeğim 34. haftasındaymış ve dönmüş şükürler olsunki

canım kendini strese sokma hayırlısı ne ise o olsun ama ilk gebeliklerlerde son iki haftaya kadar dönebiliyormuş bebekler inşallah seninkide döner. ben ultrason sayesinde anladım döndüğünü yoksa neresi ayağı neresi kafası anlayamıyordum cnm

benim oğlumda dönmedi doktorumuz 37. haftaya kadar döner demişti artık dönemez kocaman oldu...
başı göbeğimin üzerinde ayakları kasıklarımda sezeryan ol annecim diyor inatçı bebeğim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…