kızlar bebekleriniz döndünü

benim bebeğim tamamen yan yatıyor enine herşey yolunda ama doktor bizi sezeryana zorluyor dedi :KK43: normal doğuma şartlamıştım kendimi .bilgisi olan varmı bu konuda nette fazla bişi bulamadım

canım kaçıncı haftandasın benimde bebeğim yan taıyordu doktor pek fazla ümitlenme ama bol su iç suyunda iyi zaten belkide döner dedi döndü şimdi bebişim sen kendini hiçbirşeye zorlama yinede.bol bol su iç inşallah döner bebişin

bende başından beri sezeryan istiyorum. 35. haftadayım. bebişte hala dönmedi. kafası kaburgamın altında, ayaklarıda kasıklarımda geziniyor. Doktor "Allah dağına göre kar veriyor, 38e kadar dönmezse istesende normal yapamazsın" dedi. Zaten dönsede, dönmesede sezeryan istiyorum Allah'ın izniyle.Ama dönmesini istememin tek sebebi, makat geliş ve kız olan bebeklerde kalça çıkığı riski daha fazla oluyormuş, ters durduğu için eklemlere fazla baskı oluyormuş, Allah korusun.

benim bebeğim tamamen yan yatıyor enine herşey yolunda ama doktor bizi sezeryana zorluyor dedi :KK43: normal doğuma şartlamıştım kendimi .bilgisi olan varmı bu konuda nette fazla bişi bulamadım

canim ingilizcen varsa breech baby yaz. internette egzersizler var bebegi dondurmek icin. ama benim arkadaslarimdan birkacinin son anda donmus. eger normal dogum istiyorsan sonuna kadar diren.

dr larin da sezeryan isine geliyor. randevulu, daha cok para, risksiz.
gicik oluyorum.

X