Kızlar bebek için birbirimize dua edelimmm

doğal yollar cnm ilac falan icmedim.bi problemde yok anlamıyorum.
Cooookkk yoruldummmmm cooookkkkkkkkkkkk inannnnnnnnnnnnn :KK43::KK43:

anlayabiliyorum cnmm bende öyleydim çok istiyodum bişiy olmamasına rağmen olmadı ama şimdi bak rüya gibi soğan kürünü denednmi hiç

anlayabiliyorum cnmm bende öyleydim çok istiyodum bişiy olmamasına rağmen olmadı ama şimdi bak rüya gibi soğan kürünü denednmi hiç

canım sen hamile misin?
Doktorum kür mür hikaye dedi,hic icmedim..:KK5:

canım sen hamile misin?
Doktorum kür mür hikaye dedi,hic icmedim..:KK5:

ben 1 5 aylık hamileyim soğan kürü içtim ve çok işe yarıyo bazen doktrlar bile akıl erdiremiyo içmeye başladğn andan itibaren için temzleniyo akıntın oluyo ve yumurtlarn çatlmasına yardımcı oluyo ben daha tmmlmadan hamle kaldğmı öğrendm

doğal yollar cnm ilac falan icmedim.bi problemde yok anlamıyorum.
Cooookkk yoruldummmmm cooookkkkkkkkkkkk inannnnnnnnnnnnn :KK43::KK43:

merhaba canım olmadı mı üzülme nolurr herşey kısmet evet bizde sıkılıyoruz bazen ama yapacak birşey yok malesef dua et bol bol bir daha denersiniz evet hem maliyetli ve yorucu bir yol ama napalım bir umut değilmi zaten bizi ayakta tutan belki birgün olur diye çabalıyoruz işte inşallah olur birgün ne diyelim geç olsun güç olmasın sıkma canınıı kıyamam yaaa :KK31:

ben 1 5 aylık hamileyim soğan kürü içtim ve çok işe yarıyo bazen doktrlar bile akıl erdiremiyo içmeye başladğn andan itibaren için temzleniyo akıntın oluyo ve yumurtlarn çatlmasına yardımcı oluyo ben daha tmmlmadan hamle kaldğmı öğrendm

bende çok duydum bu soğan kürünü ama hiç denemedim bir iki defa eşime keçi boynuzu kürü yaptımm ama onada kıyamadım bıraktım adam işkence çekiyordu resmen içerkenn bu arada bebeğinde inşallah sapasağlam doğar ve hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah veeee darısı tabiki bize olsunn hamilelerin duası çabuk kabul olan dualardanmış bizlerde dua et nolurrr !!!

bende çok duydum bu soğan kürünü ama hiç denemedim bir iki defa eşime keçi boynuzu kürü yaptımm ama onada kıyamadım bıraktım adam işkence çekiyordu resmen içerkenn bu arada bebeğinde inşallah sapasağlam doğar ve hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah veeee darısı tabiki bize olsunn hamilelerin duası çabuk kabul olan dualardanmış bizlerde dua et nolurrr !!!

ederm cnm etmem mi bende sen gibiydim eşime içirmediğim şey kalmadı ama boşunaymş sana tavsiyem bi an önce başla ibrahim saraçoğlunun sitesinde yazıyo oku uygula yakında senden de duyarız bu haberi

ederm cnm etmem mi bende sen gibiydim eşime içirmediğim şey kalmadı ama boşunaymş sana tavsiyem bi an önce başla ibrahim saraçoğlunun sitesinde yazıyo oku uygula yakında senden de duyarız bu haberi

inşallah canım yaa kulağa ne kadar hoş geliyor bir bilsen bizlerde tez zamanda inşallahh herşeyin hayırlısı olsun ama bizimde olsun artık bebeişlerimiz yaaa :KK49:

az önce test yaptım negatiffff dünyam basıma yıkıldııı.bu ay cookk umutlanmıstımmm :KK43: :KK43:

uzulme canim ya sen sadece test yapmissin,bide kan deyerlerine baksana.ya bem duydum ki bazen test gustermeye biliyomus.insallah hamilesindir.:KK36::KK36:

inşallah canım yaa kulağa ne kadar hoş geliyor bir bilsen bizlerde tez zamanda inşallahh herşeyin hayırlısı olsun ama bizimde olsun artık bebeişlerimiz yaaa :KK49:

bende daha yeni öğrendm cnm insanın içinde yavrusu olması ne mutlu insanın canı gidiyoo üst üste içmek o sğan kürünü ölüm gibi gelmeye başlamıştı ama istediğime ulaşcam die zorda olsa içtim ve istediğimm oldu dilerim isteyen herkese nasip etsin rabbim

offf yaaa artık bizde burdan güzel haberler vermek istiyoruz yaaa nolur bizimde olsunnnn EYYYY yeri göğü yaratan güzel Allahımm bizede bir evlat ver artık senki kimsesizlerin kimsesi çaresizlerin çaresisin bizede çare ol Rabbim lütfeeennn :KK14::KK14::KK14:

bende daha yeni öğrendm cnm insanın içinde yavrusu olması ne mutlu insanın canı gidiyoo üst üste içmek o sğan kürünü ölüm gibi gelmeye başlamıştı ama istediğime ulaşcam die zorda olsa içtim ve istediğimm oldu dilerim isteyen herkese nasip etsin rabbim

amiiiiiinnnn binlerce yüzbinlerce kez amiiinnn....

X