Kızlar bebek için birbirimize dua edelimmm

ben 1 5 aylık hamileyim soğan kürü içtim ve çok işe yarıyo bazen doktrlar bile akıl erdiremiyo içmeye başladğn andan itibaren için temzleniyo akıntın oluyo ve yumurtlarn çatlmasına yardımcı oluyo ben daha tmmlmadan hamle kaldğmı öğrendm

anladım cnm,mutlaka faydası vardır.ben hic icmedim belki icerim zamanla..
Sagsalim kucagına all cnmm .:KK24:

ben 1 5 aylık hamileyim soğan kürü içtim ve çok işe yarıyo bazen doktrlar bile akıl erdiremiyo içmeye başladğn andan itibaren için temzleniyo akıntın oluyo ve yumurtlarn çatlmasına yardımcı oluyo ben daha tmmlmadan hamle kaldğmı öğrendm

canım nasıl yaptın kürü detaylı yazabilir misin lütfen bu ay hamile değilsem önümüzdeki ay deniycem bunu...

merhaba canım olmadı mı üzülme nolurr herşey kısmet evet bizde sıkılıyoruz bazen ama yapacak birşey yok malesef dua et bol bol bir daha denersiniz evet hem maliyetli ve yorucu bir yol ama napalım bir umut değilmi zaten bizi ayakta tutan belki birgün olur diye çabalıyoruz işte inşallah olur birgün ne diyelim geç olsun güç olmasın sıkma canınıı kıyamam yaaa :KK31:

rabbim umudumuzu yitirmesin cnm hakkımızda hayırlısıı saolasınnn:KK49:

uzulme canim ya sen sadece test yapmissin,bide kan deyerlerine baksana.ya bem duydum ki bazen test gustermeye biliyomus.insallah hamilesindir.:KK36::KK36:

insallah canım ya hayırlısııı,rabbim hayırlısından versinn bakalımmm ....

canım nasıl yaptın kürü detaylı yazabilir misin lütfen bu ay hamile değilsem önümüzdeki ay deniycem bunu...

hamile degilim kızlar sabah test yaptım negatifff cok yıkıldım :KK43: :KK43:
mutlaka yaz diyenler okur umarım :26:

Adetin 7.günü başladım dışı kahverengi içi beyaz kalın kabuklu soğan var ya onu günlük yaptım bi tane soğanı soydum 4e böldüm 2 bardak hazır suyu önceden kaynattim soğanı içine attım ve agzi kapalı 5 dk daha kaynattim ilik şekilde aç karna öğle ve akşam yemeklerinden on dk önce ictim 15gün uygula

Adetin 7.günü başladım dışı kahverengi içi beyaz kalın kabuklu soğan var ya onu günlük yaptım bi tane soğanı soydum 4e böldüm 2 bardak hazır suyu önceden kaynattim soğanı içine attım ve agzi kapalı 5 dk daha kaynattim ilik şekilde aç karna öğle ve akşam yemeklerinden on dk önce ictim 15gün uygula

sağol canım çok teşekkürler deniycem

yarabbi sana sığınıyorum,başka gidecek kapım yookkk..
Beni evlatt hasretiylee başbaşa bırakmaaaaaa :KK43: :KK43:

akşam içeçeğini tekrardan mı yaptını

akşam içeçeğini tekrardan mı yaptını

cevap verebilir misiniz ?

X