Kızlar bebek için birbirimize dua edelimmm

Meryem süresini araştırdım evet okumak kısmet olmadı henüz. Okuyacağım inşallah Sağol tatlım

İnanıyorum kesinlikle elbet olacak hayırlısı ile insanlara inşallahh

rabim sana yalvariyorum tum cocuq ieteyen kadinlar icin.bizleri su skintidan kurtar,bizleri canlarimiz cocuklarla sevindir.hayatmiza mutluluq ,nese gelsin.hz Ibrahime ismail,yaqubu verdiyin gibi.Zekeriyeye Yahyayi verdiyin gibi.bizlerede hayrli guzel ahlakli,guzel huylu,vatana milete anaya,babaya hayiri evlatlar nasib et,insallah

Son düzenleme:

Amin amin amin inşallah yaaRabbim duy sesimizi inşallah hayırlı vakitte bizlerde hamile kalacağız

Sen nerdendi canım.. ayy ben ikızım olsun istiyorum hemde çook ay yerim ben onları hayali bile çook güzel

Adanadan canımm ya senn belki inanmayacaksın ama bende ya kızım olsun istiyorum yada ikizim bir kız bir erkek olsun istiyorumm inşallah bizimde dualarımız cevap bulacak birgünn

Adanadan canımm ya senn belki inanmayacaksın ama bende ya kızım olsun istiyorum yada ikizim bir kız bir erkek olsun istiyorumm inşallah bizimde dualarımız cevap bulacak birgünn

Yakınmissin tatlım bende Alanya .. Bir Kızım olana kadar benden güzeli yok dünyada diye bi şarkı vardı aklıma o geldi :))))))

Yakınmissin tatlım bende Alanya .. Bir Kızım olana kadar benden güzeli yok dünyada diye bi şarkı vardı aklıma o geldi :))))))

evet canım sonuçta akdeniz bölgesi aynı yanii sizlerde problem nelerdir nasıl tadavi sistemi görüyorsunuz

ACABA ANALIK NASIL BI HISS ,:BI GUN BENDE O DUYQUYU YASAYA BILECEMMI.

inşallah sende ve umutla bekleyen hepimiz birgün tadarız bu duyguyu herşey Rabbimin elinde ona sığınıyoruzz o isterse taşa bile can gelir Yüce mevlam duysun sesimizi inşallahh

evet canım sonuçta akdeniz bölgesi aynı yanii sizlerde problem nelerdir nasıl tadavi sistemi görüyorsunuz

Hiç bir problem yok ama bebek yok olmuyor 1yıldır demiyoruz ama 2ay yumurtalık takibi ardından klomen çatlama iğnesi aşılama şuanda bekliyorum

Hiç bir problem yok ama bebek yok olmuyor 1yıldır demiyoruz ama 2ay yumurtalık takibi ardından klomen çatlama iğnesi aşılama şuanda bekliyorum

inşallah hayırlısıyla tutar canım benimde eşimin değerleri düşük biraz iki defa kimyasal gebelik geçirdim önümüzdeki ay da aşılama yapılacak kısmet olursa ne zaman belli oluyor sonucunn birde fazla soru sordum sanırım ama özelde mi yaptırdındevlet mii yani ne kadara mal oluyorr benim çok fazla bir bilgim yok bu konuda

inşallah sende ve umutla bekleyen hepimiz birgün tadarız bu duyguyu herşey Rabbimin elinde ona sığınıyoruzz o isterse taşa bile can gelir Yüce mevlam duysun sesimizi inşallahh

isallah butun kalbimle rabime sginiyorum.peki sen cani hangi tedavileri denedin?

Ben hiç hamile olmadım.Özel Canım Yumurtalık Takibi Vs.2Ayda 1Tl Geçti Benim Ya.Sanırım Yarın Belli Olur :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…