Kızlar bebek için birbirimize dua edelimmm

cnm sende ne var ne yok pcolumusun hangı tedavılerı denedınn sen anlatt

merhaba canim doktorlar sorun esimde diyorlar,sperim kalitesi cok dusuk.gitdiyimiz her yerde uyqulanan tadaviyi denedik.marfoloji hic kalkmad aksine dusdu.boyle oluncabizde tub bebek denedik.sonu husran.simdide ikinciyi planliyorum.hep hayal krkinliqi yasadiM.

hayırlısııı cnm ya.iyi bir doktora götürsen eşini cnm

gitdim canim en iyilerine yurtdisnda olanlara,iste okuyorum,izliyoreum dunyadaki tibbi yontemleri hepsi bu isin tek caresi tub bebek diyorlar.

anladım canımm,mevlam neyler,neylerse güzel eyler...
insallah hayırlı vakitte gelecek bebeklerimiz inanıyorum ...

bebeğimiz olacak elbette birgün

slm canım öyle boş boş okuyordum yazını okuyunca cevap vermeden yapamadım sahi yaa olur mu bizimde birgünn zor durumda olanlara teselli vermeye çalışıyorum ama insanın kendine gücü yetmiyormuşş artık hamile görmeye dayanamıyorumm ben yaaa bananee bende istiyorummm EYYYY YÜCE ALLAHIMMM DUY SESİMİZİ NOLURRR

İnşallah balım ya ben inanıyorum olacak

Rabbim bizde evlat hasreti ile koyma, elde utandirma yaRabbim (((

inşallahh yaa bizde çıkıp birgünn hamileyizz artık demek istiyorumm bir yandan da istemiyorumm biz nasıl imreniyorsak bizden sonrakilerde bize imrenmesin diyee ama ne bilim yaaaa

Rabbimiz duy sesimizi inşallah hayırlı vakitte bizlerde hamile kalacağız

ya bende seninle ayni seyleri dusunuyorum bende istiyorum.ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETSIN

Rabbim bizde evlat hasreti ile koyma, elde utandirma yaRabbim (((

aminnnn Rabbim duysun inşallah sesimizi ne varsa hep dualarda var ben inanıyorumm inan tefriceye başladımm birde meryem suresini okuyorumm eğer sizlerde biliyorsanız Kuran'ı kerimi sizde okuyun derim bilmiyorsanız da türkçesini okuyun orda ne güzelde anlatıyor Zekeriyya aleykiselamın evlat hasreti çekip oğlu Yahya aleyhiselamla müjdelendirilmesini çok güzel çok bol bol okuyun bacılarımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…