Doğuma Hazırlık kızlar bebeğinizin beşiğini kurdunuz mu?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.170
6
kızlar bebeğinizin beşiğini kurup hazırladınız mı? yoksa daha çok mu erken !!! CADIARZU.ben bir türlü karar veremiyorum. sizler ne yapacaksınız:uhm:

yatağını daha kurmadım ben..ne biliym iyi değil derler..ama bi aklımda ya doğurursam diyor.kurayım diyorum.bilmiyorum valla

ben kurdum 10 gun oldu bakıp bakıp oglumu sevıyorum bunun erken dogumu var herseyı dusunmek gerekıyo o telesta kurulmaz bence kurun 36haftamdayım ne olur ne olmaz herseyım hazır temızlıgımde bıttı bı oglum kaldı beklıyoruz teyzelerı..

bende kurdum dun aksam bende bakıp bakıp oglusumu ıcne koycagımı gunu dusunuyorummm cok gusel bı duygu olsa gerek ya bana hep hayl gıbı gelıyooo cokkk mutluyum bılmıyorummm ıcım ıcıme sıgmıyo kızlar bır an once zamanı gelsede dogsam ıstıyorumm yoksa cokmu acelecıyım neee cok merak edıyorummm zamnada gecmek bılmıyo hıcc

Çok zor elde ettiğimiz bir gebelik olduğundan dolayı sanırım erken olup olmadığı benide düşündüren bir konu. Ananemiz ve teyzemizin zorlamalarıyla önümüzdeki hafta bizimkide hazır olacak sanırım :) Bugün itibariyle 34. haftamızdayız. Allahım hayırlısı ve sağlıkla hepimizin bebişlerini kucağımıza almamıza yardımcı olsun inşallah.

valla biz çoktan kurduk:) odamızı inanılmaz süsledi.... canımız oğluşumuzun geleceği ve yatağına kavuşacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.... bütün cicilerinide yıkadım pakladım dolabına yerleştirdim.... bir tek hastane çantamız kaldı... kısmetse bugün yarın onuda yapacağım.... yatağının üzerine örtü örttüm ama tozlanmasın diye:) selam ve sevgilerimle.....

bende bu hafta içince kurmayı düşünüyorum bizimde diğer bütün eşyalarımız hazır bütün kıyafetlerini yıkadım ütüledim, hastane çantamızda hazır artık bir tek oğlumuzun gelmesini bekliyoruz. Allahım hayırlısı hepimizin bebişlerini kucağımıza almamıza yardımcı olsun inşallah.

biz daha almadık bile ama biran önce almak istiyorumbu hafta alır alır ve hemen kurarız sanırım

Bizde odamızı hazırladık, park yatağımızı kurduk ( kurmamız 2 saatimizi aldı a.s )ama henüz çarşaf vs sermedik öylece alezle duruyor.. Birkaç parça kıyafeti kaldı yıkayıp ütüleyeceğim en sona hastane çantamız kaldı

bende parklı yatak aldım dun kurduk esımle bızımde ıkı saatımızı aldııı :) ne zormusss yaaa

hehe bizimkide parkyatak çok sevimli bişey ya:) ama gerçektende zor kuruluyormuş:)

Bizde park yatağımızı kurduk ama bizimki çabuk kuruldu.Mobilyalarımız gelmedi daha onu hazırlayalım dedik.Park yatağa yatak yaptırdınızmı ayrıca???

bizde daha almmadık da arkadaş park yatağa pamuktan yatak koymuş şimdi gıcırdayıp duruyo
onun için ince bir yatak gibi bişe varmış sanırım ondan almak lazım üstünede kalın güzel bir battaniye koyduk mu olur sanırım
hafta sonu alcaz inşallah park yatağını begenemedik bir türlü model ya

Biz park yatağımızı kurduk. En üstte yatarken yatağa ihtiyac yok ama kaın bi battaniye koyulması lazım gibime geliyo.Ayrıca alt kata ortopedik yatak aldık. Çok kullanışlı bişey ama gerçekten..

Bizde kargo gelir gelmez hemen kurduk ee ilk bebek heyecanı bende kendi çantamı hazırladım ama bebişime ne giydirecegıme karar vermediğim için onun çantası hazır değil kıyafetlerini yıkadım ütüledim ütülemekden inanılmaz keyif aldım çok şeker şeyler ya mini minicik

bizde pazar günü aldık ve kurduk ama daha uyku seti ve perdeler var alınması gereken biz park yatak aldık çok farklı bi duygu ya bu annelik :teytey:

bügün bizde kurdurduk beşiği aslında oda almak isterdim ama yerimiz müsait değil gerçi odada yatmıyorlarmış zaten

ben daha beşiğimi almadım evim küçük olduğu için kızıma oda yapma imkanım yok nasıl bir beşik alacağımada karar veremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…