Kızlar bebeğimin olması için 70000 Lem Yelid okumak istiyorum bana da yardımcı olur musunuz??????

2.800 okudum.(Hakkını helal et canım,gördüğümde kalan 3.800dü. Sen okumuşsun,biraz sayını aşmış oldu.Kusura bakma lütfen.)

KALAN: 0

Zeynep6302, Rabbim evlat hasreti sınavında elinden tutsun. Tez vakitte sağlıkla, sıhhatle hamile kalıp 9 ay 10 gün sağlıkla heyecanla şükür ede ede geçireceğin çok rahat hamileliğin sonunda vakti saatinde eksiksiz-noksansız-fazlalıksız-kusursuz evladını/evlatlarını kucağına al. Rabbim bebeğine kardeş istediğinde de aratmadan önceki hamileliğin gibi hamilelikle nasip etsin inşaAllah.

Allahım yüce rabbim inş dualarımızı kabul eder. Allahım inş evlat hasretimizi giderir. Bana dua eden ,yardım eden etmeyen herkesten razı olsun binlerce kez. Rabbih siZin gönlünüzden geçen hayırlı dualarınızı da kabul etsin inşallah. 3.5 senedir uğraş veriyorum. Eminim daha çok uğraşanlarda var yüce rabbim buradaki tüm arkadaşlarımın yüzünü güldürsün. Özellikle evTik , Afilim92 ve diğer arkadaşlar. Allah binlerce kez razı olsun. İstediğiniz hayırlı dualarınız kabul olsun. Gerçekten Allah ağzımızı duasız bırakmasın. Sizleri çok seviyorum. Nefes alabildiğim tek yer burası. İnş hamile olduğumuz haberini de veririz buradan.

Amin Allah kabul etsin canım

Canım bu duana etiketlendiğim halde katılamadım. Ve bu yüzden vicdan azabı çektim hep aklımdaydın sana sayılı birşekilde olamasa da dua ettim ve edeceğim. Rabbim inşallah iki dünyada da yüzünü aydınlatacak sağlıklı hayırlı evlatlar versin,evini şenlendirsin,mucizelerle karşılaştırsın seni. Bir daha duaya başlarsan inşallah ben pazartesiden itibaren katılırım.

Canım hakkını helal et konunu yeni gördüm ama maşallah arkadaşlar tamamlamış güzel haberi aldın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…