Kizlar bebeğim tepki veriyor gülüyor

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
768
127
39
Kizlar bugun 24 gunluk oldu bebişim bugun konuştum onunla gulumsuyor ben konuştukça tepki veriyor sizlerin bebişleride tepki veriyormu merak ettim?

bebeğim henuz 20 gunluk ama konuşunca bırguzel dınlıyor.gulumsuyor. parmaklarımı hareket ettırerek elımı sağa sola yukarı hareket ettırdığimde gozlerıyle ızlıyor.
kafasını dımdık tutuyor dakıkalrca hemde..ınsan her hareketıyle mutlu oluyor..

meme arama bulunca yapışma ve heyecanlı heyecanlı emme tadını hiçbirşey vermiyor yaaaaaaaaaaaa
benimki de gülümsüyor ama kendi istediği zaman

evet ya zambağım katılıyorum sana...ağzınıa acıp hızlı hızlı nefes alıp vererek kafasını sağa sola hızlı hızlı cevırmesı ve bulduğunda cuk cuk cuk emmesi çok komık gercekten ben cok guluyorum bazen sırf bunu goremek ıcın memeyı agzına hemn vermeyıp arattırıyorum eşim kızıyor bana yazık dıye:jeyyar:
amaa çokkk komıkkk:ecrin_bebek:

aynı kızlar kafasını dık tutuyo memede heyecanlanıo hızlı hızlı nefes alıo ay yerım onları ben ya :)

benim kizimda memeyi agzina yaklastirinca acayip heyecanlaniyor hele emerken benim gözümün icine bakmiyormu ölüyorum icimin yaglari eriyorŞeniz

esim sohbete alistirdi kizimi uyanikken hep siz konusun ben dinleyim modunda kafayi masallah pek güzel tutuyor daha neler görücez:Saruboceq::lepi:

benimki 12 günlük daha. ben konuşunca değil de kendi kendine gülümsüyor meleğimmm:ecrin_bebek:

ne güzel şeyler yazmıssınız kızlar yaa imrendim resmen.allah bagıslasın yawrularınızı

benm kızımda çok sık gülüyor ama canı isterse kendi kendine ben konuşunca dinliyor odaya girip konuştuğum zaman gözleri fıldır fıldır olup heycanlanıyo hızlı hızlı nefes alıp werio kucağıma aldığım zaman hemen kafasını çewirip meme almaya çalışıo kokusunu duyuyo heralde ağlıarsa hemen susuyo o pozisyona getirdiğimde heycan yapıo
memei ağzına kapıp gözlerini sağa sola çewiriyo hızlı hızlı sanki emen o değil böle çok komik hareketleri war ya eli kolu hiç durmuyo tepişip duruyo başınıda dik tutuyo ama uzun süre değil
21 günlük

Keyfi yerinde olunca ben konuşunca bana sesler çıkarıyor, kafasını tutuyor,beni takip ediyor,televizyona bile bakıyor çok komik ya tabi sese yöneldiği için bakıyordur büyük ihtimalle, hergün yeni bir yenilik çok keyifli bi şey bu yaaa allahım herkese nasip etsin...

aynen ben bazen kızıyorum niye kusuyosun yaramaz kız olma diyorum resmne ağzı kulaklarında gülüyo zilli.. sanki anlıyoda bana oyun yapıyo ama 40 çıkmadan bebekler görmez sese yönelirlermiş doğrumu acaba sanki bana bakıp anlıyo gibime geliyo ozaman onu yiyesim geliyo,işte annelik böyle bizi uykusuzda bıraksalar arada sinirde etseler,canımızdan parça,kıyamıyoruz yine fedakarlık yinee sağ olsunllarda öyle öyle büyüycekler napalım..biz bu geceyi sabah ettik bugünde saat gündüz birde uyandım..uykusuzlukta sinir yapıyo insana,bebekleriniz uyurken mutlaka sizde uyuyun benimki gibi gece bebekleri uyumayanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…