Gelinlik Modelleri Kızlar bde benim qelnliqime baksanza :)

Oznqzm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2013
80
13
Kızlar bu qelinligi de çok begendim bunu nerde bulabiliriz yada İzmirde nerde diktirebilirm bde szce qzelmi bana qdermi acaba boyum 1.70 50 kiloym :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1407529076011.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 341
Kızlar bu qelinligi de çok begendim bunu nerde bulabiliriz yada İzmirde nerde diktirebilirm bde szce qzelmi bana qdermi acaba boyum 1.70 50 kiloym :)))

Çankaya ya gel kemeraltına ordanda gidilıyor zaten bıyıgın gelınlıkçı var özel pahalı bıryer arıyorsan alsancak kordon tarafında pahalı yerler var

Çankaya ya gel kemeraltına ordanda gidilıyor zaten bıyıgın gelınlıkçı var özel pahalı bıryer arıyorsan alsancak kordon tarafında pahalı yerler var

Evet daha oncde solemstn canm ama dqer qelnlikten vazqectm bu daha ck hoşuma qtti nisanlmda bunu ck bqendi bunu kesin alıcm yda diktiricm son kararm o yüzden net ve iyi diken bir yer qerk var öyle tavsiye edebiliceqn bi yer varmı ilk qttiqn yere de pk qveenemzsn tavsiye qerk

sen ınternetten bakana kadar dedıgım yerlere gtsen baksan zaten bulcaktın coktan gelınlıgı ben ne dıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…