Kizlar Başima Neler Geldi Neler...

eylüldenizcim cok geçmiş olsun,kendine cok dikkat et. Yavrularımız için herşeye değer Allah sonumuzu hayır etsin sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin.

Çok geçmiş olsun canım. kendine çok iyi bak. sakın dert etme . 7 hafta bişey değil canım yat dinlen keyfine bak. moralini yüksek tut. allah kötüsünden esirgesin. sağlıklı haberlerini bekliyoruz.

canım çok çok geçmiş olsun.sakın moralini bozma canım doktorunun sözünden çıkma 7 hafta çabuk geçer,sonra daha dikkatli olarak hayatına devam edersin.senin için dua edicem.

walla şaşırdım kaldım.. hiç farkedilmiyor mu bu durum daha öncesinden .. verilmiş sadakan varmış ne diyeyim yani... çok şükür ikinize de bişey olmamış .. napalım buna da şükür yani .. çok geçmiş olsun a.s.

ah arkadasim ah ben onu 13. haftamda yasadim benimde kısalma vardı dikildi 12. hafta da rahim agzı
senin iyi cesaret edio 24 . haftada dikmisler, wallahi doktorunu kutlarim.insallah sen de bir an once toparlarsin kendini
ama n bebisine ve kendine iyi bak

çok geçmiş olsun canım ... sen bol bol dinlen bebişini sağlıkla dünyaya getir inşallah

çok geçmiş olsun canım...

geçmiş olsun canım

sağlıkla günlerini tamamlar ve bebişine sağ salim kavuşursun inşAllah..

çok geçmiş olsun canım bebişin için yatacaksın artık inşallah hiç bir sorun çıkmaz bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın hayırlı haberlerini burda alırız inşallah

Canim Geçmiş Olsun.çok üzüldüm.umarim Bu Süreci Kolaylikla Atlatirsin.hepimizin Başina Gelebilir.rabbim Yardimcin Olsun.az Bi Süre Kaldi Dediğin Gibi.sabret Bebeşini Kollarina Alinca Bu Sikintilarin Hepsini Unutacaksin:)

Korkunu ve durumunu anliyorum. Ben de ayni durumdayim.
20inci hafta kontrolune gittigimizde benim de rahimagzimin acildigini gorduler. Hemen ameliyata alip dikis attilar. Ben de yatiyorum surekli. Henuz ucuncu haftadayim. Doktorlar en az 28 haftaya ulasmami istiyorlar. Esimle ben 34 hafta ve sonrasi icin dua ediyoruz.

Hem gecmis olsun, hem Allah sabir versin. Insallah bebeklerimize, saglikli olarak ve zamani geldiginde kavusacagiz.

geçmiş olsun
sağlıkla bebeğini alırsın kucağına inşallah

canım cok gecmıs olsun.dıkkat et kendıne .dayan bıraz.yatmak cok zor bılıyorum.bendede bebek kılo almıyor dıyte 1ay yat dedı.3gunde nstde baglandım.offfffffffff offffffffff o gunler hıc bıtmeyecek gıbı gelıyordu.ama gectı ıste sakın ol guzel seyler dusun canım olurmu?
daha dur.burda senın uyumuyo bu bebek gazı var aglıyo uykusuzum demelerını duyacagız.ona gore:))))))))
kendıne ve bebegımıze ıyı bak canım olurmu?

Korkunu ve durumunu anliyorum. Ben de ayni durumdayim.
20inci hafta kontrolune gittigimizde benim de rahimagzimin acildigini gorduler. Hemen ameliyata alip dikis attilar. Ben de yatiyorum surekli. Henuz ucuncu haftadayim. Doktorlar en az 28 haftaya ulasmami istiyorlar. Esimle ben 34 hafta ve sonrasi icin dua ediyoruz.

Hem gecmis olsun, hem Allah sabir versin. Insallah bebeklerimize, saglikli olarak ve zamani geldiginde kavusacagiz.

ben kendimi tek saniyordum ama burada bu dikis olayının ne kadar fazla oldugunu gordum,
sen simdi 23 haftaliksin sanırım, aynıyız yanş ama benim 13 te dikilmisti
peki doktor ilac vermedi mi sana ben ameliyattan hemen sonra prepar magnezyum icmeye ve penisilin vurulmaya basladim..
ve benim doktorum 28 e ulasalim yeter falanda demedi
32 de sezeryanla aliriz ama erken de olabilir dedi sadece
arkadasim insallah hepimiz saglıkla alırız kucagimiza bebislerimizi:içelim:

canim o pre_par ı bende kullanıyorum ya ne berbat bişey o kalbim yerinden cıkıcak gibi oluyo elim ayağım titremeye başlıyo ama mecbur içicem başka care yok bide iğne vuruluyorum 5 hafta boyunca haftada 1 kere vurulucam bu arada hepinize cok teşekkur ederim arkadaşlar 10 dakıka balkon molası verdimyerimseniben bu arada sizlere yazmak istedim allaha şükür bugun biraz daha iyiyim birde sizlere bişiey sorucam ben 7 hafta yatacağım için heyet raporu almam lazım benim doktorm özel hastanede ssk ile anlaşmalı ama heyet raporunu devletten yada sigortdan almam lazımmış yoksa kabul etmiyolarmış nasıl alındığına dair bi bilgisi olan varmı??

arkadasim oyle birsey yok heyet raporu ozel hastaneden de alinabilir ben ogretmenim o yuzden arastirdim rapor isini ama sanırım oncelikle 30 gun alabiliyorsun
ayrıca tek hekimden yani doktorundan 20 gun artı 20 gunde alabilirsin
10 gunde mazeret izni var bizde ama sizde nasilsir bilmiyorum
prepar felaket evet ben 2 ayı gecti alistim desem yalan olur
ama igneyi her hafta vurulman ilginc ben ayda bir vuruluyorum
penisilin mi seninki?

X