Kızlar bana yardımcı olur musunuz?

Makber

🙏🏻
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
13.177
4
36
Merhaba kızlar yine tecrübelerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var yoksa çıldırıcam.Biliyorsunuz ki 1buçuk ay önce dış gebelik geçirdim ve ameliyat oldum.En son kontrolümden yani geçen hafta pazartesiden beri çalışmalara başladım yine.Özellikle dünden beri sağ tarafım ağırlıklı olmak üzere ağrı çekiyorum,midem bulanıyor,iştahım yok ve başım dönüyor..Son adetim 15 aralıktı.Acaba diyorum ki yumurtlama günümmü yoksa sol tüpüm olmadığı için mi ağrı çekiyorum.Akıntım da var lütfen bana bir akıl verin.Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.Sağlıcakla kalın...a.s.

Son düzenleme:
bence biraz oluruna bırak canım,ağrılarının nedeni her ikiside olabilir,o yüzden biraz vücudun dinlensin bkalım,ocağın 15 ine daha çok var.

Canım çok sağol zaten oluruna bıraktım ama ağrılarım zaman zaman aşırı çoğalıyor bilemiyorum bakalım ne olacak umarım kötü bişey olmaz..

Son düzenleme:
çalışmalara erken başlamışsınız
dr 6 ay süre vermedi mi size?

Hayır canım 1 ay içinde herşeyim normale dönmüş vitamin verdi.İstiyorsamda hamile kalabileceğimi ama 5-6 günlükken gelmen lazım dedi.Bir bakımada o sebeple tereddütlüyüm.Varsa da nasıl öğrenicem.Acaba kan testi en erken ne zaman sonuç verir?

adetine 1 hafta varken genelde doğru sonuç verir,ama bazen geç döllenme oluyor,o yüzden gününün geçmesini bekle istersen.

adetine 1 hafta varken genelde doğru sonuç verir,ama bazen geç döllenme oluyor,o yüzden gününün geçmesini bekle istersen.

Doğru diyorsun canım ama eğer hamileysemde biran önce öğrenmem lazım.Biliyorsun dış gebeliğin tekrarlama ihtimalide var..

Doğru diyorsun canım ama eğer hamileysemde biran önce öğrenmem lazım.Biliyorsun dış gebeliğin tekrarlama ihtimalide var..

[FONT="Arial Black"]adetin bir hafta geçtiğinde ,eğer dış gebelikse bile çok büyümemiş oluyor canım,sorun olmaz yani,ama eğer maddi durumun iyi ise her ay adetine 1 hafta varken baktırabilirsin bhcg'yi,ben bir hafta varken öğreenmiştim mesela,zaten hastanede çalışıyordum,çok ağrım vardı,ilaç alıcaktım,ne olur ne olmaz diye bir baktırayım dedim,sonuç pozitifti,inanamadım,umarım senin de böyle olur.:içelim:[/FONT]

Canım bugün dayanamadım kan testi yaptırdım ama sonucu alamadım.Benim umudum pozitif çıkması ama negatifte çıksa moralimi bozmayacağım.Çalışmalara devam edicem..

olsun canım üzülme vakti geldiğinde bebğin sana gelecektir ,hakkında hayırlııs olsun..

X