Bilgisi olanlar lütfen yardımcı olabilir mi?

Valla belirtiler aynı sabah test yaptım negatif. O kadar pozitif bekliyordum ki şaşırdım yani öyle hissediyorum diğer hamileliği deki şeyler oluyor sırayla. Geç dollenme olmuştu geçen de. Bu sefer de öyle olabilir diye bi hafta bekleyip tekrar yapcam test
Hakkında hayırlısı olsun canım evet geç döllenme olunca hemen testte gözükmüyormuş. Canım sen ilk hamileliğinde adete yakın böyle sabahları ve özellikle gece mide bulantısı yaşadın mı

Hakkında hayırlısı olsun canım evet geç döllenme olunca hemen testte gözükmüyormuş. Canım sen ilk hamileliğinde adete yakın böyle sabahları ve özellikle gece mide bulantısı yaşadın mı
Evet hatta kantin isletiyordum tost yemek kokuları yüzünden işi bırakmıştım

Evet hatta kantin isletiyordum tost yemek kokuları yüzünden işi bırakmıştım
Bende de geceleri bide sabah kalktığımda mide bulantısı oluyor yani bulantıyla uyanıyorum ama sonra geçiyor.. bilemiyorum hakkımızda hayırlısı çok istiyorum ama böyle ikilemde belirsizlikte kalmak yoruyor… testime bakıyorum testte 5 dakika bekleyin diyor baktım tek çizgi attım 10-15 dakika sonra baktım çift çizgi olmuş ama anlamı yokmuş bunun da. aaah ahhh bilemiyorum delireceğim🙈

Bende de geceleri bide sabah kalktığımda mide bulantısı oluyor yani bulantıyla uyanıyorum ama sonra geçiyor.. bilemiyorum hakkımızda hayırlısı çok istiyorum ama böyle ikilemde belirsizlikte kalmak yoruyor… testime bakıyorum testte 5 dakika bekleyin diyor baktım tek çizgi attım 10-15 dakika sonra baktım çift çizgi olmuş ama anlamı yokmuş bunun da. aaah ahhh bilemiyorum delireceğim🙈
Evet en çok yoran belirsizlik ya başlasın adetim kuş gibi hafiflicem ya da pozitif görsem. Ama bu bekleyiş acayip yoruyor. Hayırlısı olsun hepimiz için bakalım.. 3 4 gün akışına bırakıp tekrar yapicam test adet olmazsam

Kızlar merhaba. 20 Ekim son adet tarihim ve tahminime göre 2 ya da 4 Kasım da yumurtladım. Kızlar yumurtlama gününden itibaren kasıklarım belim sırtım çok ağrıyordu. İlk defa böyle birşey yaşadım. Özellikle sol kasığım. Ve aşşşırı gazım vardı. 🫣 Şu anda adetime 4 ya da 5 gün var. Kasık ağrım o kadar yoğun olmasa da var fakat dün ofisteyken sanki adet olacakmışım gibi kasıklarıma ağrılar girdi ama olmadım da. Şu anda dünden beri midem bulanıyor özellikle yemek yedikten sonra oluyor bu şekilde. Sabah bi mide yanmasıyla uyandım. Ara ara da beyaz ya da açık sarı akıntı geliyor ama çok değil. Şu anda idrar testi yapsam çıkar mı? Ya da kan mı yapmalıyım yoksa beklemeli miyim? benim gibi olup gebe kaldığını öğrenen oldu mu?
Adet tarihinizin geçmesini beklemeniz en doğrusu. Ben de vücudumda farklı olduğunu hissettiğim her şeyi belirti mi aceba diyerek hamileliğe yordum, bi aceba oluyor insan ama yaptığım testler negatifti. 5. Haftada öğrendim şimdi 7.haftanın içindeymişim, hamileliğimi öğrendiğimde o ay hiç belirtim yoktu mesela. Çünkü olacağına ihtimal vermemiştim ve psikolojik olarak belirti de hissetmemiştim.. (Öyle ki beklediğim adet tarihimden bi hafta sonra idrar testi yaptım🙈) Allah gönlünüze göre versin 😌🤲🏻

Vee yine yanılmadım ikinci kez anne oluyorum :)) Rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin ve isteyen bekleyen hasretini çeken herkese nasip etsin inşallah ❤️

X