Kızlar bana dua edin sabretmem icin

syda92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2014
23
1
Iki hafta önce çok acı bi şekilde nisanim atıldı sebepsiz yere sabretmem icin bana dua edin allah rızası icin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iki hafta önce çok acı bi şekilde nisanim atıldı sebepsiz yere sabretmem icin bana dua edin allah rızası icin

Rabbim yardımcın olsun . saana sabırlar versin inşallah ... her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır . sen kalbini ferah tut..
neden atıldı nişanın ? mazeret ne gösterdiler ?

canım benim herkes sana hayırlısı olsun hayırsızmış demekki desede içindeki acıyı tahmin edebiliyorum ALLAH tez vakitte bugünleri unutmanı ve yenibirini nasip etsin seni senden daha çok sevecek seninde onu sevebileceğin birini.ALLAH YARDIMCIN OLSUN ....

Sebep bile göstermeden ortadan kayboldu üç yıldır birliktelik 9 aydır nişanlıydik annesi düğün salonu istemiyordu bizde ikimiz gittik tuttuk aynı apt.dairesi vardı nisanlim biz burda oturmuycaz demiş annesine ondan sonra kadın beni istemedi oğlunu evden kaçırdı ne yaptıysa benlik bişey yoktu ortada en son yanıma geldiğinde nisanlim ağlıyordu ben napacam tek kaldım nolur beni bırakma die söz vererek gitti evimden ertesi gün yüzük geldi hala çok sakinim bizden kaciyorlar ailesi karşıma telefonlarımiza çıkmıyor bohçayi bile başka yere bırakmışlar onların lanet bohcasini vermedim bekliyoruz kapımiza gelip bi aciklama yapmalarını

Tsk ederim elanur allah razı olsun canim

Amin cnm amin inşallah çok zor bişeymis Rabbim dusmanimin başına vermesin

canım bugün daha fazla anlıyorum seni 2 aydır hayatımda biri vardı evlenme planları yaptığımız biri görücü usulüyle tanıştığım ama çok sevdiğim biri,şuanda büyük bi sallantıdayız bitti bitecek ailem akrabalar herkes biliyo nişan olacak diye bekliyolar ama heralde olmayacak ALLAH hayırlısı neyse onu nasip etsin diyorum ama üzülmedende edemiyorum RABBİM bizi oyalacak insanları değil hayatımızdan çıkmayacak insanları nadip etsin

cnm allah sabır versin allah hayırlı ınsanlarla karsılastırsın ..

Elanur canım allah kolaylık versin arkadaşım ama iyi düşün iyi adım at sakin benim yaptigim hatayi yapma kendimi paraladim saygı sevgi gosterdim en kötü gelin ben oldum üzülme cnm hakkında hayırlısı olsun içinin ne kadar yazdığını çok iyi anlıyorum

Amin canım allah razı olsun dualarınizi eksik etmeyin nolur

Hic bir seyin bizim icin hayirli olup olmayacagini biz bilemeyiz. Ancak yaradan bilir.

Vardir bunda da bir hayir. Rabbim sabir versin. Amin.

Hayırlısı diye düşünüp sukretmeye çalış kendi kendini teselli edebilirsin böylece allah sabır versin

canım gerçekten çok üzüldüm ben anlayamam yaşamadım ama ne kadar zor olduğunu tahmin ediyorum .biliyorsun ki başımıza gelen herşey Allahın taktiri ile o izin vermediği sürece yaprak bile kıpırdamaz bunu düşün ve rabbimizin bizzim için her konuda başımıza gelen herşeyde iyililiğimizi istediğini de unutma Allah bizi çok seviyor sen sadece dua et . inşallah hakkında en hayırlısı neyse olur

Zaman geçtikçe hayirlisi buymus diyorum kendimce yaptıklarını gördükçe tsk ederim arkadaşım yorumun icin

Hersey Rabbinden elbette allah kimsenin başına vermesin kimseye inanmak güvenmek çok zor artık bi çıkar yol arıyorum kendime bu kadar şeye rağmen özlüyorum seviyorum bu nasıl gececek

Allah bizi gücümüzün yettiğinden fazlasıyla sınamasın herşeye rağmen yaşamak ve kulluk da bulunmak o kadar zor ki ama inşallah başaracağız tek gayemiz bu olunca rabbim sabrını da verir

ben bu hayatta şunu anladım acı çektikçe Allaha yaklaşıyorum imtihan ya işte dünya en sevdiklerimizle imtihan olacağız ki Allahı mı yoksa dünyayımı seçiyorsun belli olsun Allah en çok onu sevmemizi istiyor eğer sabreder ve ona yönelirsen hiç tatmadığın huzuru kalbine koyacaktır sadece biraz zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…