Makyaj Ürünleri Kızlar bakın ne buldum!!!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lapis

tarçın
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2009
745
3
39
Eskiden annelerimiz kullandığı şu yeşil ruj.Sürünce çingene pembesi olurdu ve çıkmazdı.Görünce dayanamadım.Kuzenlerime, ablama, anneme, teyzeme gösteririm diye aldım.Satan kadın vücut ısısına göre renk değiştirir dedi.Pek inanmadım.:KK50::KK50::KK50:

Neyse eve gelir gelmez sürdüm.Ama rengi pembe olmadı.Hafif gül kurusu oldu.Çok hoş duruyor ve çıkmıyor :KK66::KK66::KK66::KK66:

paylaşmak istedim

$DSCN5219.jpg $DSCN5217.jpg

İşte bu ruj.

Ojeyi de bugün aldım.Rengi çok hoş hafif sedefli numarası 22 meraklılarına.:KK66::KK66::KK66::KK66:

güle güle kullan canım.. bu arada söylemeden geçemeyeceğim. ben küçükken ama baya küçükkken halamın vardı bu rujdan gizli gizli sürdüm çıktım belli olmayacak sandım ama.. sen bilirsin nasıl pemde olduğunu yani eskiden öyleydi aman yarabbim 1 gün 1 gece kaldı dudağımda sabunladı sabunladım geçmedi.. ne günlerdi yaa

konuyu görünce paylaşmadan geçemiyiciiiim:KK69:
Ben 2-3 yaşındayken annemin bu rujunu yüzüme sürmüşüm ama öyle böyle sürmek değil:21::21::21::21: bütün yüzüm pespembeee sadece gözlerim mavi aradan onlar gözüküyor:KK66::KK66::KK66::KK66: fotoğrafım var hala bakıp bakıp gülerim:KK53::KK53::KK53::KK53:
ruju görünce aklıma geldi
temizlemek iiçinde annem baya bi uğraşmış hihih

Son düzenleme:
geçenlerde bende gördüm bundan. denedim ama kıpkırmızı oldu o yüzden almadım. numarasına dikkat etmemiştim gittiğimde gene bakayım belki bulurum. çünkü benim sürdüğüm ruj benimle en fazla 10 dakika kalabiliyor yiyorum :KK1:

geçenlerde bende gördüm bundan. denedim ama kıpkırmızı oldu o yüzden almadım. numarasına dikkat etmemiştim gittiğimde gene bakayım belki bulurum. çünkü benim sürdüğüm ruj benimle en fazla 10 dakika kalabiliyor yiyorum :KK1:

ben de hemen yalayıp yutuyorum milletin uzun süre kalıyor ama bu da kalacak artık

konuyu görünce paylaşmadan geçemiyiciiiim:KK69:
Ben 2-3 yaşındayken annemin bu rujunu yüzüme sürmüşüm ama öyle böyle sürmek değil:21::21::21::21: bütün yüzüm pespembeee sadece gözlerim mavi aradan onlar gözüküyor:KK66::KK66::KK66::KK66: fotoğrafım var hala bakıp bakıp gülerim:KK53::KK53::KK53::KK53:
ruju görünce aklıma geldi
temizlemek iiçinde annem baya bi uğraşmış hihih

evet canım benim annem de dayıma yapmış dayım bülent ersoy un taklitini yapmak içn annemden ruj istemiş annem de bu ruju vermiş dayım da küsmüş tabi

güle güle kullan canım.. bu arada söylemeden geçemeyeceğim. ben küçükken ama baya küçükkken halamın vardı bu rujdan gizli gizli sürdüm çıktım belli olmayacak sandım ama.. sen bilirsin nasıl pemde olduğunu yani eskiden öyleydi aman yarabbim 1 gün 1 gece kaldı dudağımda sabunladı sabunladım geçmedi.. ne günlerdi yaa

çok komik canımmm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ay bu rujları hatırlıyorum
suanda nerelerde satılıyor gecenlerde aklıma gelmıstı ama hıc gormedım satılan bır yerde nerden aldın

ay bu rujları hatırlıyorum
suanda nerelerde satılıyor gecenlerde aklıma gelmıstı ama hıc gormedım satılan bır yerde nerden aldın

bir tuhafiyeden daha doğrusu oje küpe falan da satılıyor

rujun resmini cekmissin ama dudaginda son halini koysan daha iyi olur güle güle kullan

ya bende istiyorum bundan nereden bulabilirim canım yaa hemen almak istiyorum gerçekten kalıcımı bir gün falan

sosyete pazarında satılıyo bunlardan :) bende alym ya bende ruju sürüyrm 10dk sonra yiyorum.bunu kulnamak lazım demekki :KK61::KK61::KK61:

yiyorum ki ben bunları:)
bulamadım bi türlü şu rujlardan. nereye gitsem aval aval bakıyorlar ilk defa duymuş gibi.

X