Kızlar bakın lütfen (:

morciveert

e ben ne yapayım şimdi?
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
875
143
25 Haziranda çatlama iğnesi oldum bugün 14. gün hala regl olmadım test yapmaya da cekiniyorum. Ayrıca dün ilişkiden sonra 1-2 damla kan geldi ve peçeteyle sildiğimde kahverngi sümüksü bir akıntı geldi. Regl oldum sandım ama daha bir şey gelmedi. Ne zaman test yapmalıyım, direk kan mı vermeliyim bilemiyorum hem heycanlıyım hem korkuyorum.. Çok negatifi gördüm çünkü.. Ama iğne ile ilk denememiz

Yerleşme kanaması gibi geldi bence ya kan ver ya test ver negatif en azından belirsizlikten iyidir boşa umut etmek insanı daha çok yoruyor canım inşallah güzel haberler alırsın 🤲🏻

Yerleşme kanaması gibi geldi bence ya kan ver ya test ver negatif en azından belirsizlikten iyidir boşa umut etmek insanı daha çok yoruyor canım inşallah güzel haberler alırsın 🤲🏻
bilmiyorum ama ilişkiden sonra wcye gittiğimde geldi akıntı, yerleşme kanaması oalbilir mi gerçekten

Bugün reglin başlaması gerekirdi regl akıntısı olsa istersen bir gün daha bekle ama sen bilirsin ben olsam test yapardım

yok regl akınıtısı olsa dünden beri devamı gelirdi zaten. Şuan beyaz akıntım oluyor. Islaklık oluyor yani iç çamaşırımda.
canım benimde su gibi akıntım vardı . ilk leke geldi sonra akıntıya döndü. söylediklerin gebelik belirtisi . bence bi test al . hatta bi erken gebelik al bide normal al . garanti olsun . :)

canım benimde su gibi akıntım vardı . ilk leke geldi sonra akıntıya döndü. söylediklerin gebelik belirtisi . bence bi test al . hatta bi erken gebelik al bide normal al . garanti olsun . :)
erken değil dimi test yapmak için? iğneden sonra 14. günüm.
NEgatif görmekten korkuyorum :/ baska belirtim yok ama mide bulantısı vs yok bi kaç gün önce vardı ama şuan yok

erken değil dimi test yapmak için? iğneden sonra 14. günüm.
NEgatif görmekten korkuyorum :/ baska belirtim yok ama mide bulantısı vs yok bi kaç gün önce vardı ama şuan yok
he şöyle ben bilmiyorum bunu çünkü doğal yolla hamile kaldım reglim bir gün geçmişti gayet belirgin çıkmıştı. ayrıca belirtilere takılma 6. haftada midem bulanmaya başladı. ama negatif görmek istemezsen bi kaç gün daha dayanabilirsen bekle . ben biraz tez canlıyım . ben olsam yapardım en azından aklımdan çıksın derdim

he şöyle ben bilmiyorum bunu çünkü doğal yolla hamile kaldım reglim bir gün geçmişti gayet belirgin çıkmıştı. ayrıca belirtilere takılma 6. haftada midem bulanmaya başladı. ama negatif görmek istemezsen bi kaç gün daha dayanabilirsen bekle . ben biraz tez canlıyım . ben olsam yapardım en azından aklımdan çıksın derdim
evet bende öyleyim normalde hemen yapardım çok gördüm negatif o yüzden.. ama şimdi iğne olduğum için iğne etkisi ile yalancı pozitif görme durumum oluyormuş. Ama iğne etkisi 10. günden sonra geçer diyorlar bilemiyorum tabi herkeste farklılık gösteriyor

evet bende öyleyim normalde hemen yapardım çok gördüm negatif o yüzden.. ama şimdi iğne olduğum için iğne etkisi ile yalancı pozitif görme durumum oluyormuş. Ama iğne etkisi 10. günden sonra geçer diyorlar bilemiyorum tabi herkeste farklılık gösteriyor
yani dayanabilirsen eğer en güzeli 2-3 gün beklemek gibi duruyor . rabbim gönlüne göre versin tez vakitte pozitifleri görürsün inşallah

Regline kaç gün var ya da kaç gün geçti acaba? Benim 4 gün var kahverengi akıntı geldi normalde gelmezdi hiç.

Anladım. Buraya da haber eder misin ben reglden 7 gün önce test yapıp negatif gördüm de yerleşmeden sonra yapılması gerekiyormuş.. merak ettim :)

Anladım. Buraya da haber eder misin ben reglden 7 gün önce test yapıp negatif gördüm de yerleşmeden sonra yapılması gerekiyormuş.. merak ettim :)
Tamam canım haber veririm. İğne mi olmuştun sen de ?
Bekle adet gecikmeni öyle yap bir daha test erken gebeliklerden yaparsın inşAllah bebeklerimiz bizimledir 🥹🫶🏻

X