kızlar bakarmısınız

Zelişcim,

Hayırlısı olsun, yılmak yok.
Yalnız eşinin dediği gibi biraz daha rahat olsan, belki çok daha kolay olacak herşey senin için.

Zelişcim,

Hayırlısı olsun, yılmak yok.
Yalnız eşinin dediği gibi biraz daha rahat olsan, belki çok daha kolay olacak herşey senin için.

ponarancım teşekkür ederim canım ama yıldım gerçekten evet biraz rahat bir insan olsam belkide olur inan çok kafaya takıp stres yapıyorum hayırlısı ha bide seninde hamiş olduğunu öğrendim canım allah tamamına erdirsin canım sen ne kadardır istiyodun

zelişcim hayırlısı olsun canım bende7 aydır bekliyorum dün sabah regl oldum.güya çift çizgi görmüştüm.sen herhengi bir tedavi gördünmü hiç

zelişcim hayırlısı olsun canım bende7 aydır bekliyorum dün sabah regl oldum.güya çift çizgi görmüştüm.sen herhengi bir tedavi gördünmü hiç

hayır seyracım herhangi bir tedavi görmedim ilk bebeğime hemen hamile kaldım ikincide hemen olur zannettim ama 6 aydır deniyoruz bi sene içinde olmasa bende doktora gitmeyi düşünüyorum inşallah doktora gitmeye gerek kalmaz canım sen tedavi görüyonmu yoksa

tedavi görmüyorum , hormon tahlillerim ve ultrason görüntüleri normal.sen bence boşuna stres yapma zaten bir çocuğun var demekki 2.de Allahın izniyle olur.Herşeyin hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…