kızlar bakarmısınız

Zeliş Inşallah Hamilesindir Sabrette Idrar Testi Yaptir 2 Veya 3 Gun Bak Benim 1 Gun Geçmişti Test Silikte Olsa Ikinci çizgiyi Verdi Yani Hamileyim çizginin Silik Olmasi Zaten Erken Yaptiğinin Anlamina Gelio Tabi Biraz Beklet Testi Bi 10 Dakika Beklet Kan Testi Hemen Yaptirma Değilsen Boşa Kan çektirmiş Olursun Bekle Sabret Yada Al Idrar Testini Hem Ucuzda Ok Canim..

zeliş son defe baktım yine yoksun
saat 01:30 bekliyom hala....
artık sabaha hayılı haberleri alırız....

Bende merak ettim yaw:)İnşallah hayırlı haberlerle dönersin Zelişcim......

zelişçim hepimiz seni bekliyoruz merakla yarın inş gelirsin mutlu haberle...

zelişşşşşşşşş arkadaşım eğer yoksa da yok umutların sonu değil.Ben 2 sene tedaviden sonra bulmuştum bebeğimi ama o beni bıraktı.Be umutlarımı yitirmedim yeniden anne olmak için uğraşıyorum.Açıkçası ben başına bişey gelmesinden korktum.....

Kızlar,

Belki yalnız kalmak istemiştir biraz, olabilir.
İnsan gerçekten üzülüyor çünkü.
Hepimiz biliyoruz bu duyguyu.
Belki de çılgınca kutlama yapmaktan yazmaya fırsat bulamamıştır:)
Vakti gelince, haber alırız.

Kutlama bukadarmı sürer yok heraldeki bize bişey yazmadı.Sayfaya geldiğini biliyorum oyun kulübünde gördüm onu....Biz sevincinide üzüntüsünüde paylaşmak istedik ama o istemedi heralde....

kızlar geldim burdayım hepinizin desteği için çok teşekkür ederim malesef adet oldum hemde testin sonucunu almadan o kadar kötüydümki size anlatamam moralim sıfır alt üst oldum zaten bizim bilgisayarda arıza vardı o yüzden yazamadım şimdide annemdeyim ordan yazıyorum kızlar bu üç günde kendimi o kadar kötü hissettimki size anlatamam yıllarca çocuk hasreti çekenleri bir kat daha iyi anladım ama yinede görelim mevla neyler neylerse güzel eyler her şeyin hayırlısını allah tan diliyorum demekki herşeyin bir vakti saati var ama ben 6 ayda yıldım kızlar eşim boşver diyor takma diyor ama elimde değil inanın moralim perişan kızlar

kızlar geldim burdayım hepinizin desteği için çok teşekkür ederim malesef adet oldum hemde testin sonucunu almadan o kadar kötüydümki size anlatamam moralim sıfır alt üst oldum zaten bizim bilgisayarda arıza vardı o yüzden yazamadım şimdide annemdeyim ordan yazıyorum kızlar bu üç günde kendimi o kadar kötü hissettimki size anlatamam yıllarca çocuk hasreti çekenleri bir kat daha iyi anladım ama yinede görelim mevla neyler neylerse güzel eyler her şeyin hayırlısını allah tan diliyorum demekki herşeyin bir vakti saati var ama ben 6 ayda yıldım kızlar eşim boşver diyor takma diyor ama elimde değil inanın moralim perişan kızlar

hayırlısı olsun zelişim...
rabbim en iyisini bilir...
çok beklettin anacım... meraktan çatladık...

canım bende öyle diyom hayırlısı olsun evet canım aklım sizdeydi hep ama gerçekten pcmiz bozuk bilgisayarcıda annemede bir haftadır gelmiyodum birisi beni oyun alanında gördüğünü söylüyo ama hayır sitede bir sürü zeliş var yanlış kişi zannetmiş her neyse hepinize ilginizden teşekkürler

canım benim bizi unutmıyacağını biliyodum ben...
rabbim hakkımızda hayılısını versin....

X