kızlar bakarmısınız

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
12
41
kızlar benım dün adet olmam gerekıyodu ama henüz bişey yok adet olmadım cok merak ediyorum acaba hamilemiyim idrar tahlili yapmadım yarın kan tahlili yapmayı düşünüyorum sizce kızlar cokmu erken yapıyorum birazdaha bekliyeyimmi ama bu bekleyişde çok sıkıyo beni sizce kan testi yapayımmı fikirlerinize ihtiyacım var.....:a015:

Bence Yaptir Varsa Cikar Ben 2 Gun Gectikten Sonra Idrar Testi Yapmistim Cikti
Yaptir Rahatla
Insaallah Istedigin Cikar

zelişimmmmmmmmmmm
hadi hayırlısı.... bence önce idrar tahlili yapmalısın...bi kaç gün bekle(bence pozitif çıkıcak) :dance:....sora dr derse kan testine gidersin bitanem....inşallah allah gönlüne göre verir ....a.s.

hürremcim inşallah canım nebilim belki idrarda hemen cıkmaz dıye kan tahlılı yaptırayım dıyorum ama henuz bır karara varamadım...

hürremcim inşallah canım nebilim belki idrarda hemen cıkmaz dıye kan tahlılı yaptırayım dıyorum ama henuz bır karara varamadım...

canım yaaa çok heyecanlandım ben bile... .. ama bi gün geçti en azından... bi idar tahlili yap evde .... sora (tabi pozitif çıkacak hayırlısıyla....)
sonuca göre kan tahliline bile gerek kalmayabilir...ayyy hadi inşallah.... bana habar vermeyi unutma... dualarım seninle bitanem...a.s.

teşekkür ederim canım merak etme ben hemen haber veririm inşallah dediğin gibi olur ve inşallahda senin güzel haberlerinide burdan alıcaz bitanem....:1hug:

işallah bebeğim inşallah....rabbim öncelikle hayırlısını versin cümlemize.....
kucak dolusu sevgiler...a.s.

kızlar ben sabah gittim kan verdim saat 4 de sonucu alacam cok merak edıyom dua edin ne olur...

kızlar ben sabah gittim kan verdim saat 4 de sonucu alacam cok merak edıyom dua edin ne olur...

Canım inşallah hayırlısıyla kan testi sonucu alıp güzel haberler verirsin bizlere.Sonuç ne olursa olsun kendını üzme gelecek aylar bizi bekliyor.allahım sana,bana isteyen herkeze bu müjdeli haberi en kısa zamanda verdırır ınsallah.Canım bende heyecanlandım sımdı sonucunu hep beraber beklıyoruz yanındayız:dance:

Zelişcim,

Hadi inşallah iyi haberler alırız senden.
Benimde 21 Şubat regl tarihim, bekliyorum hala.
Çatlamak üzereyim hatta, tüm regl belirtilerim var ama yinede bir ümit işte bekliyorum.
Hadi senden iyi haebr alalım umarım.a.s.

ponarancım canım bendede regl belirtileri vardı canım sen onlara aldırma tatlım inan o belirtiler insanı yanıltabiliyor inşallah bende sende hamileyizdir...

zelişcim test yapmadınmı hala sen

yaptım ayzencim kan testi yaptım akşam 4 de alıcam sonucunu inşallah pozitiftir senden naber canım okudum yazını gene ışıkta beliren çizgi çıktı emi canım sende kan testi yaptırsanasırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…