Kızlar bakar mısınız acil

ayla112

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
18
2
26
Kızlar selam. Eşimle 28 Eylül'de, 3 Ekim'de ve 6 Ekim'de korunmasız ilişki yaşadık. 28 Eylül'deki ilişkim adetim bittikten 1 gün sonraydı. Bugün çok hafif kasik krambı hissediyorum arada bir. Bu normal mi , neyin belirtisi olabilir, bunu yaşayan oldu mu? Hamilelikte bu kadar erken çıkan varmı

Yumurtlama zamanindasindir belki. Adetten hemen sonra yumurtladigina emin misin hamilelik olduğunu düşünüyorsun?

Yumurtlama zamanindasindir belki. Adetten hemen sonra yumurtladigina emin misin hamilelik olduğunu düşünüyorsun?
Ben polikistik over hastasiyim. Adetlerim çok düzensiz ve yumurtlama zamanımın ne zaman olduğunu maalesef bilmiyorum ve anlayamıyorum. Bir ay önce kist patlaması yaşadım. Ama daha sonra doktora kontrol için gittiğimde hiçbir sorun olmadığını söyledi. Çocuk yapmak için de bir sorun görmediğini ve yumurtalıklarimin sağlam olduğunu söyledi. Afedersin özellikle büyük tuvaletimi yaparken şu iki gündür kasıkta kramp hissediyorum. Normal gün içinde de hafif kramo hissediyorum

Bende pcos hastasıyım hiç adet sonrası hemen yumurtlama görmedim. Düzenli adet olduğunda yumurtlama zamanını takip ettin mi acaba? Bende yumurtlama olduğu zaman kasık ağrılarım oluyordu. Seninde tam adet ortası şuan sanirim o yüzden dedim yumurtlama zamanindasindir diye. Ayrıca enfeksiyon belirtisi de olabilir o zamanda kramp olabiliyor

İşte hiç duzenli olamadığım için yumurtlama zamanımın ne zaman olduğunu bilmiyorum. Ama enfeksiyon olsa bı yanma vs. Bişey olmaz mıydı. Çünkü bende enfeksiyon ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü belirtim yok. Hafif kramplarım dediğim gibi gün içinde bugün giriyor. Büyük tuvaletimi yaparken iki gündür oluyor

Benim hiç idrarimda yanma vs olmadığı halde idrarda enfeksiyon çıktığı olmuştu. Sadece kasık ağrılarım vardı o zaman ve çok sık tuvalete gidiyordum. İlişkinin üzerinden 14 gün geçtiyse gebelik testi yapabilirsin varsa çıkar sonuç.

O zaman dediğin gibi belkide enfeksiyon mu acaba ya. Nasıl merak ediyor insan. Rabbim kucagimizi boş birakmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…