Kızlar ayağa kalkınca başım dönüyor bazen neden olabılır

Tansiyonunuz düsüjtür hiç ölçmedinizmi benim düşük doktor ani hareketler yapmamamı söyledi mesela yataktan kalkarken önce oturup sonra kalkıyorum vitamin degerlerinizde düşük

Zaten yazmışsınız d vitamininiz 9 çıkmış. En büyük sebeplerindendir. Kadınlarda en az 45 civarı olmalıymış. Benimde öyleydi ayağa kalktığım an gözlerim kararırdı. D vitaminim benimde 9 du. Sonra vitamin kullandım 40 ı geçmişti göz kararmasıda geçti

kansızlık baş dönmesi yapar bayıltabilir

Tamam ilaclarımı düzenli içicem tekrar sağlık ocağına gidicem kan vermek ıcın bende vitamınsızlıkten şüphelenıyorum sürekli evdeyım gunes cok gormuyorum gorsemde az cıkıyorum bu mevsımde de zor zaten d vıtamını o yuzden d vitamınını kullanayım tesekkur ederım

Degerlerınız cok dusuk ,bunları yasamanız cok normal
Bende gecen sene oyleydım hafıf otururken bıle ayaga kalksam gozlerım kararırdı kendımı hemen yere atar yatardım
Yoksa dırek bayılcak gıbı olurdum
Bı ara evde devamlı kendımı yerlerde bulurdum
6 ay ılac kullandım
3 ay kullanımca duzeldı
B12 ıgnesı oldum
Hala kullanmam gerek ama duzelınce bıraktım

Bir şey söylıcem o dönem çok zayıflamışmıydınız ben şuan öyleyım zayıfladım iştahsızım da sabah zor acıkıyorum mesela. B12 iğnesı kac ay oldunuz. Birde doktor bana hıc demıyor 6 ay ılac kullanman lazım diye siz kontrole mı gıdıyorsunuz mesela kullandıktan sonra yada 6 aylık demir ılaclarımı verdı doktorunuz

Aylık yada ıkı aylık berıyorlar ben kontrole gıdıyorum
Yok benım ıstahımda degısıklık olmuyor
Carpıntım oluyor goz kararması
Unutkanlık sac dokulmesı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…